Začervenanie okolo znamienka

nikuskaakolarova
1. jún 2024

Ahojte prosím vás stretli ste sa takýmto niečím? Na chrbte mi začervenalo okolo znamienka teda ja som o Tom ani nevedela všimla si to moja mama a ja mam strach že mám rakovinu mám panickú poruchu a teraz len plačem lebo sa bojím myslíte že mám ísť s tým na pohotovosť? Bojím sa moc 😢😢😢

janinah
1. jún 2024

Na pohotovosť urcite nie,dezinfikuj to. A nestresuj,to sa zahojí.

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@janinah myslíte že to není nič vážne? A s čím ho mám dezinfikovať prosím vás

mamina7070
1. jún 2024

s tymto sa na pohotovost istotne nechodi dezinfikuj a nechaj tak aj na znamienku sa moze vytvorit vriedok, prezijes

dezinfikuj tym co mas doma alebo nejakou cisticou pletovouvodou

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@janinah bojím sa strašne moc trasiem sa 😢 neviem čo mám robiť

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@mamina7070 ja sa strašne bojím že je to niečo vážne😢vydenzifikujem

mamina7070
1. jún 2024

@nikuskaakolarova taketo stavy ries so svojim psychiatrom /psychoterapeutom

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@mamina7070 ja sa liečim beriem AD a zabrali úplne super ja som do teraz bola úplne bez úzkosti už skoro rok ale ako si mamina všimla to znamienko tak som sa začala báť lebo znamienka nie sú sranda no

mamina7070
1. jún 2024

@nikuskaakolarova nic to nie je bezna vyrazka aku mavaju miliony ludi a nerutia sa z toho ak to nedavas daj sie nieco na ukludnenie

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@mamina7070 ale to nie je vyrážka ale znamienko ale necítim ani ze by ma svrbelo ešte som u maminy ale keď prídem domou dam si xanax

rozculena
1. jún 2024

píšeš,že ti začervenalo okolo znamienka,ale ja tam žiadne znamienko nevidím

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@rozculena však a to v strede je čo

mamina7070
1. jún 2024

@rozculena tiez pravda skor to vyzera ako bradavica

rozculena
1. jún 2024

@nikuskaakolarova znamienko je tmavohnedej farby,kde je tam to znamienko?

liv1
1. jún 2024

@rozculena to kde beries ze znamienko je iba tmavohnedej farby? 😁

rozculena
1. jún 2024

@liv1 hnedé,čierne,sivé.... ako hemangióm to nevyzerá.O ničom fotka to je.

bibssli
1. jún 2024

@nikuskaakolarova ak máte strach zájdite si na kožné pozrie vám to .. ja som tak bola už pár krát ak sa mi nejaké znamienko zmenilo či už okolie alebo farba
Budete kludnejšia

liv1
1. jún 2024

@nikuskaakolarova prosim upokoj sa, najskor to mas zapalene a dezinfikujes a bude ok. K comu ti ten stres teraz pomoze? 😉 Klud, nadych vydych, nic to nebude, objednaj sa m dr a bude dobre

luccija
1. jún 2024

@nikuskaakolarova daj si ho skontrolovať u koznej.inak všetky znamienka čo som si myslela, že vyzeraju podivne a jedno mi aj narástlo boli neškodné a malé čierne mi lekárka odporučila dať von

tibor79
1. jún 2024

@luccija presne, mne moje dve, čo sa mi nezdali vraj v poriadku a synovi odporučila dve malinké vybrať, sú veľmi tmavohnedé, do čierna. Povedala, že stačí o rok v zime. No skúsim radšej túto zimu. A to nebol nikdy spálený.

tibor79
1. jún 2024

@luccija a už ti ho vybrali?

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@bibssli áno zájdem v pondelok k obvodnej

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@liv1 ďakujem pôjdem k dr v pondelok

nikuskaakolarova
autor
1. jún 2024

@luccija dobre ďakujem za ukludnenie pôjdem v pondelok k doktorke pre istotu

luccija
1. jún 2024

@tibor79 áno, obidve mala som si nevypukle, ale pod tým ako konci podprsenka.Na ruke som mala také, ktoré mi začalo rast aj popraskalo, svrbelo toho som sa veľmi bála, ale bolo to niečo neskodne.Treba chodiť na konrolu urcite

luccija
1. jún 2024

@tibor79 aj dcéra má medzi prstami na nohách čakám na prázdniny, lebo nesmie zaťažovať nohy pár dní to nebude pre ňu problém😝

tibor79
1. jún 2024

@luccija ďakujem. Tak, snáď sa lekárka nemýli a do zimy sa mu nič nestane s tým. Vraj v lete to neodporúča vyberať, ak to nie je akútne.

macekovam
2. jún 2024

@nikuskaakolarova mozes natriet framykoinom.. tiez mi tak kozna poradila