Začali mi strašne padať vlasy. Čo mám robiť?

klaudia777
28. nov 2013

Každý deň si ráno vyčešem za hrsť vlasov, neviem čo mám robiť. Kúpila som si šampóny rôzneho druhu a nič nezaberá. Máte skúsenosti s nejakým prípravkom, liekom ? ďakujem za odpovede 🙂

miskovamaminka
28. nov 2013

Ja som jedným časom mala taký istý problém a okrem toho ma príšerne svrbela hlava. Nemala som vši 🙂 Našla som si na nete, že v takomto prípade chýba železo a dobre sa dopľňa melasou. Vyskúšala som a odvtedy každému odporúčam. 1 lyžičku každé ráno a do 2 týždňou prestalo svrbenie aj vypadávanie vlasou. A dokonca som mala problém so stolicou a aj ten sa vyriešil.

salvi450
28. nov 2013

mne kožná lekárka odporučala šampon Plantur 39, používam aj tonikum Plantur...uvidím časom či mi aj pomôže 😒

mirreckall
29. nov 2013

mne pomohli tabletky Revalid 🙂 a ked som ich prestala jest tak sa mi vlasy udrzali aj po tehotenstve... a teraz sme zmenili dost stravovanie...doobeda vela vela zeleniny a ovocia a bylinkove caje, prestali sme solit, vyjedat sladkosti, miesto cukru davam aj med do kolacov a vlasy pekne zhustli.... 🙂 mala som problemy odmalicka a doktori na nic neprisli, vyhovarali sa potom na genetiku... 🙂

veronicka1901
29. nov 2013

Mne hrozne padali vlasy, ked mi zacali problemy so stitnou. Inak sa citis dobre, len vlasy padaju?

lenok
29. nov 2013

zacni papat vela vitaminov a kup si obycajnu zihlavovu vodicku v drogerke za cca 2€... ziadne znacky, somariny, klasika slovenska, bylinkovy sampon... ja som si myslela,ze po porode ostanem plesata, a ked som druhýkrát otehotnela, detto...

snehulienka99
29. nov 2013

vyskúšaj to liečiť zvnútra, žiadne šampóny a vodičky na to nezaberú. Treba dodať živiny telu.. vyskúšaj určite tabletky -Forcapil, Revalid a pod 🙂

ada510
29. nov 2013

Joj ja som setko možné vyskúšala ale teraz ked kojim je to hrozné všade sú moje vlasy aj ostrihať som sa dala no aj tak malý ich.má v rukách aj za krkom a ja celú postel muž mi kazdy deň príde povedať" neuveris kde všade som našiel tvoj vlas" no napriek tomu koľko mi ich vypadáva mám ich stale husté...

pancake
29. nov 2013

ja som po dvoch pôrodoch a vlasy nikde. dcéra už má 3roky a nič mi doteraz nepomohlo. naštvala som sa, prečítala všetky fora a kupila biosil /3e/ donnahair /10e/ a aktivátor po umytí vlasov Capillan /5e/ všetko v lekárni. užívam pravidelne každý deň a prešli tri týždne a až teraz dva dni dozadu som zaregistrovala že už mi tak veľmi nevypadávajú. ale aj tak to nie je 100% stále je to tak 50:50. ale konečne po šiestich rokoch pokrok. a to som kupovala lacné aj drahé vodičky v lekárni, babské recepty, bylinky....a nič. ešte mi kamarádka poradila, že ak už ani toto nezaberie, aby som si dala predpísať injekcie B12 ale aby som si tie ampulky vtierala do vlasov. že to zaberie. tak ak sa mi stav zhorší pôjdem do tých B12.tok ešte. držím palce

pekaska
29. nov 2013

Aj mne padali vlasy,začala som farbiť hennou,použivať žihlavovy šampon,vodičky dixy a papať obyčajny zinok.Vlasy sa krasne spamatali,teraz padaju iba pri umyvani vlasov cca 15 ks.A ked sa česiem tak 10ks.Na modrom konik.je skupina STAROSTLIVOST O VLASY... ked chces sa pridaj,baby maju super rady.Jedna mamička tam popisuje hennovanie,aj s foto a fakt to pomaha. 🙂 🙂 🙂

bubula_007
29. nov 2013

Po pôrode mi strašne padali vlasy, kožná mi povedala, že vodičky, šampóny nezaberajú, treba vitamíny doplniť zvnútra. V lekárni mi odporučili vitamíny Forcapil, vyskúšala som a naozaj pomohlo. Ak sa ti to zdá také hrozné, radšej navštív kožnú. Držím palce. 🙂

le27
29. nov 2013

Mne zacali velmi padat pred pol rokom, az som sa naplasila, ze po jednom ocesani som si urobila klbko vlasov v ruke a nehovoriac ked som sa takto cesala aj trikrat denne... sla som na vysetrenie stitnej a celkovo taku kompletku a nic mi nebolo - len trosku zvyseny cholesterol... vela urobi ta strava a tu ja napr aktualne mam vselijaku ☹ Treba tie vitaminy hlavne.

lera
29. nov 2013

krvny obraz... nech vies ako na tom si s mineralmi v tele.... a pri problemoch so stitnou zlazou je to typicky priznak..tiez sa to preveruje z krvi...a zbytocne necakat, lebo ak je to nieco zdravotne, tak budes zbytocne minat peniaze na sampony, vodicky a nic ti to nepomoze, ak bude krv a stitka ok, tak az potom to riesit " kozmetickou" cestou

haslerka27
29. nov 2013

aj ja mam ten isty problem,skusila som vsetko...uz som sa dala osstrihat aj a rozdiel je len v tom ze padaju kratsie...je ich stale strasne strasne vela

dejka77
29. nov 2013
mariana777
29. nov 2013

Ahoj, ja som mala podobný problém. Vlasy mi veľmi vypadávali niekoľko mesiacov po pôrodoch. Pomohol mi zábal na vlasy: žĺtko, trochu olivového oleja, lyžica medu. To som rozmiešala, natrela na vlasy, zabalila do mikroténového sáčku, na to teplý uterák a nechala som si to na hlave celú noc. Zlepšenie som videla veľmi rýchlo, len doteraz som si nie istá, či to bolo týmto zábalom alebo už bol čas aby sa to upravilo samé. V každom prípade sa to zlepšilo.

maria43
30. nov 2013

mne padali vlasy niekolko rokov, tiez som vyskusala vsetko mozne a pomohol mi az Priorin - tbl., ale da sa zohnat len v rakusku, u nas ho nepredavaju, najprv som brala 3 tbl. denne a teraz uz len 1 tbl. na udrzanie stavu. vyskusaj.

ada12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina645
30. jan 2016
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

mne pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, vlasy mam aj o nieco hustejsie a je aj pre alergikov co je super lebo som aler. na laktozu

jurly
30. jan 2016

nie si nahodou po porode a nedojcis? mne vypadavali hufne az donedavna. maly ma 6 mesiacov. nic nepomahalo ani vodicky ani vitaminy.teraz zacali zas rast sami od seba

minnie55
30. jan 2016

Mne vždy zaberie GS Eladen - skús, nie je drahý a je super na vlasy aj na nechty.

chocinela
24. aug 2016

@minnie55 gs eladen si ako dlho uzivala, ja som si zrovna vcera kupila

minnie55
24. aug 2016

@chocinela 2 mesiace 1 tabletku denne, uplne to stacilo.

leuskaa
2. mar 2017

RECENZIA A INFO K VYROBKU:

Keď krémy či pleťové masky v obchodoch neboli alebo boli pridrahé, si naše predchodkyne museli poradiť s tým čo mali. A práve vajíčka boli – a dodnes sú – súčasťou každej domácnosti. Ukrývajú v nich množstvo vitamínov, napríklad vitamíny A, D, E, B6, B12 a z minerálov vápnik, fosfor, železo, horčík, sodík či zinok. Vyskúšajte tento prírodný tip na krásu aj vy!

Recenzia veľmi spokojnej zákazníčky:
Tento šampón je úžasný proti padaniu vlasov, po cca 5 použitiach sa mi vôbec nelámu končeky, je dokonca lepší než cesnakový!!! Keďže pri cesnakovom bola nutnosť použiť aj kondicionér respektíve masku. Vajíčkový je voňavý, liečivý a hlavne po pôrode konečne mám hrivu ako za mladi :D
A ešte, stačí jediná kvapka, napení krásne, tým pádom dlho vydrží, ja za seba vrelo odporúčam, za tú cenu sa to fakt oplatí !!!

Cena 6,99e
Objem 500 ml
Poštou aj na dobierku posielam, preferujem osobný odber.

gabona1
2. mar 2017

Ahoj, ja som mala na padanie vlasov šampón Plantur 21, je to šampón s kofeínom, poradila mi ho magistra v dr max a naozaj som ho poctivo používala, po mesiaci sa padanie vlasov zstavilo. Ešte som mala aj také isté tonikum, čo sa vtieralo do vlasov, skús sa ísť poradiť. Možno máš len prechodné obdobie. Ja som bola vtedy po diete, tak nečudo.

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz