Zabral vám Wobenzym na močové cesty?

dommie23
2. mar 2020

Ahojte, mate niekto skúsenost s Wobenzymom, zeby vam zabral na chronický zápal močových ciest? A ked hej, po akej dobe uzivania?

mmoonna
3. mar 2020

@dommie23 ahoj, ja som brala wobenzym na chornické zápaly močových ciest a za mňa musím povedať, že mne pomohol. Brala som ho tri mesiace, ale už si nepamätám dávkovanie. Nehovorím, že mi zápaly úplne prešli, ale ich frekvencia sa zmenila z jedenkrát mesačne asi na jedenkrát za tri roky 🙂. Ale na druhej strane neviem s istotou povedať, že to bol dôsledok užívania Wobenzymu. Ja som mala už aj neustále pichanie a pálenie v močových cestách, aj keď som nemala práve zápal a to mi tiež na 90% prešlo. Niekto hovorí, že sú to len cukríky, ale ja si to nemyslím. Treba vyskúšať a uvidíš.

dommie23
autor
4. mar 2020

@mmoonna to je super, ja mam praveze tiez neustale pichanie a stipanie po tom co sa vymocim..a nechápem to.. považujem to preto za chronický zápal močových ciest. Ja uz ten wobenzym uzivam niekolko dni, ale zacalo ma velmi nafukovat, tak neviem ci to mam dalej uzivat, nakolko to obsahuje laktozu a na tu mam intoleranciu.

mmoonna
4. mar 2020

@dommie23 no mňa nafukovalo veru tiež. Ale keďže mi to pomáhalo na tie močové cesty, tak som to vydržala🙂

1radula1
6. mar 2020

@dommie23 aj ja s ním mám skúsenosť, aj pri mykóze aj pri zápaloch močových ciest mi pomohol, ale samozrejme pri zápale som brala aj antibiotiká, čo mi dr predpísal a k tomu som brala tento liek. A mne to pomohlo. Mala by som si hlavne asi zaklopať, ale už som dlho nemala nič takéto, žiadnu takúto strasť 🙂 Za seba ti môžem povedať, že super, len je dôležité ho brať poctivo každý deň 😉 A najmä by sa nemal brať na plný žalúdok 🙂

lenadka
6. mar 2020

@dommie23 mne pomohli kvapky z kapucinky, kúpiš v lekárni. Fakt som mala roky problémy, viac ako dva úplne brutálne od ATB k ďalším, tak raz za mesiac 😣. A toto pomohlo, plus áno užívala som vtedy aj wobenzim. Kvapky mi zabrali za pár dní. Odkedy som ich mala neuzivala som viac ATB a konečne som sa odvážila otehotnieť. Pomohli aj mojej mame aj kolegyni ktoré mali tiež často zápaly. Oni ani wobenzim neuživali.

1radula1
18. mar 2020

@lenadka byť bez týchto problémov je skvelé 😎 Tiež som rada z toho, že ani anitibiotiká ani nič také som nemusela posledné obdobie brať 🙂

mirka_a_hrasok
19. mar 2020

@dommie23 neskusala si sa poradit o uzivani, o davkovani s lekarom? Aspon po telefone, ze co by ti odporucal?

eeerickal1
24. mar 2020

Štípanie, pálenie, to o tom by som ti vedela aj ja porozprávať a teda celkom dosť. Ako sa cítiš? Hlavne ak ti môžem poradiť, keď už sa budeš aj cítiť o niečo lepšie, tak liečbu nenechaj len tak, ale pokračuj v tom 🙂 Lebo ak sa tento problém dobre neprelieči tak sa to ľahko vráti späť.

1radula1
26. mar 2020

@eeerickal1 inak v tomto máš pravdu, že mnohé ukončíme liečbu skôr ako je u konca a potom na to doplatíme. Júj ja keď si spomeniem, že ako som to ja prežívala aká som bola nervózna na všetkých naokolo, ešteže už je to fuč 😀 😀

mirka_a_hrasok
25. apr 2020

@eeerickal1 ako dlho trva take preliecenia? Aspon teda z tvojej skusenosti?

eeerickal1
2. máj 2020

Presne a to je najväčšia chyba @1radula1. To si nebola len ty taká ja som na tom zakaždým bola podobne keď som nejaký zdravotný problém mala. Že si to odskákal najskôr môj drahý lebo som bola hnusáčka, to akože priznávam bez mučenia a dnes mi je to fest ľúto. Ale aj preto sa snažím už problémom predchádzať aby som aj takým mojím stavom ušla 😀

eeerickal1
2. máj 2020

Preliečenie aj mesiace @mirka_a_hrasok. Nejde to za týždeň, to ti musí byť jasné, pretože ani ten zápal v tele nevznikne len tak, zo dňa na deň, ale to trvá dáky čas a rovnako to trvá aj keď chceme aby to potom bolo lepšie. Ale netreba to vzdávať, so zápalom myslím, že sa v živote stretne väčšina ľudí, dôležité je zahájiť správnu liečbu, popri tom podporu imunity a bude to dobré 🙂

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
23. jún 2022

@erikama8 tiež si ju dávam, objavila som ju na internete a mala dosť dobré ohlasy

gabrielamodrykonik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka114petrasova
22. nov 2022

ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s Wobenzymom. Trošku ma aj zarazil jeho nedostatok. Po dlhom hľadaní som ale našla od ich výrobcu ďalší produkt a som s nim spokojná. Wobecare enzym. Nie je to to isté, ale má to veľmi podobné zloženie, aspoň podľa mňa. Tak ak ho niekto náhodou hľdadá, tak taká menšia rada odomňa 🙂

bianka_012
13. jún 2023

Ak by mal niekto záujem predávam cca. 400ks, ktoré mi ostali z veľkého 800ks balenia.

lucia1974
26. sep 2023

@bianka_012 mate ich este ? Cena ?.

bianka_012
13. okt 2023

@lucia1974 Žiaľ, už predané.