Za koľko sa zahojí rozbité koleno?

11. jún 2024

Ahojte, syn 3r spadol a rozbil si oba kolená, nie tak že by doslova tiekla krv ale ostala krvavá chrasta na jednom ako dvojeurovka a na druhom skoro raz taká. Budúcu sobotu odlietame na dovolenku. Myslíte že sa mu to dovtedy zahojí ?

minenkak
11. jún 2024

A keď nezahoji ostanete doma?

zuzinka888
11. jún 2024

Neboj, s rozbitymi kolenami vas pustia do lietadla a aj do mora. A ani zraloky vas nezozeru🤣

autor
11. jún 2024

@minenkak samozrejme že nie

autor
11. jún 2024

@zuzinka888 ja viem ale kúpať sa s tým nechce ani doma, ani osprchovať lebo ho to boli

syslik81
11. jún 2024

dovtedy aj zab udne ze tam dacoma..chrasta mu v mory odpadne a bude zas ako novy

autor
11. jún 2024

@syslik81 ďakujem, lebo vlani keď si rozbil koleno, už bolo rozbité celé leto lebo stále len padal v kraťasoch a nestíhalo sa zahojiť.

madeincssr
11. jún 2024

Netrap sa, deti sa vselijako pozranuju (spomen si na svoje detstvo). Pobyt na vzduchu a more hojeniu (po tych niekolko dnoch) skor prospeju. Ked tak si kup v lekarni take vodotesne naplaste pre istotu.

zuzinka888
11. jún 2024

Dovtedy bude mat len chrastu a euforiiu z dovolenky. Takze nic boliet nebude😀

tanyan
11. jún 2024

Ja zvyknem tie väčšie chrasty premasťovať zvonku, aby nepraskali a netvorili sa nanovo. Používam na čerstvé rany sprej alebo gél dermo-chlorophyl, na zaschnuté klasickú modrú indulonu alebo imunoglukan p4h lotion (telové mlieko).
Dcére som od mala dávala 3/4 legíny aj pod šaty, lebo tiež stále pristávala na kolenách...

marcellka32
11. jún 2024

Kúp tekutý obväz, presne takto totiž týždeň pred dovolenkou padol muž z bicykla ale tak že sa dokafral celý ..ten tekutý obväz je v spreji