Z ničoho nič ma bolí noha

8. nov 2023

Dobrý večer , chcem sa spýtať či sa niekto nestretol s tým čo ja . Z ničoho nič ma začne bolieť pravá noha . Napríklad som stála na zastávke 20 min a začala som pociťovať takú slabosť v nohe , neviem to ani opísať raz ma bolí v lýtku , raz to prejde pri koleno z predu a na stehno a takto sa to strieda , dala som si magnézium zatiaľ nepomohlo . Keď sedím tak nevydržím s tou nohou v jednej polohe a zase keď stojím tak cítim taký tlak na tu nohu . Môžem mať preťažený nohu ? Teraz mi tá bolesť trva dve hodiny , po robote ma to začalo bolieť , celý deň som na nohách. Ale napr aj včera pri zaspávaní som to začala cítiť a to som nerobila nic .

autor
8. nov 2023

Alebo mi začne chodidlo tŕpnuť zo spodu z toho a potom to prejde

deti95060810
8. nov 2023

zápal sedacieho nervu priznaky - môže to byť aj toto

autor
8. nov 2023

@deti95060810 aj keď mi to nejde od krížov a zadku? Lebo ja cítim bolesť v lýtku a niekedy na stehne tak sa to strieda

deti95060810
8. nov 2023

to je ťažké hľadať diagn. podľa opisu..
ale lytko bolí aj pri krčových žilách - keď sa začínajú tvoriť...
chce to jednoznačne lekára...

janinamojka
8. nov 2023

Ja som to mala takto..tahava paliva bolest stehno,koleno,lytko..zápal som mala..pomohol krém z lekárne.

autor
8. nov 2023

@janinamojka aký zápal ste mali , nervu ?

janinamojka
8. nov 2023

Áno.. nevedela som ani sedieť,stat..ukrutna bolest..

autor
8. nov 2023

@janinamojka ja som dala trz od bolesti tabletku , trošku cítim pálenie pri kolene ale nemám zatiaľ problém so sedením , trošku ťažšie sa mi chodí ale inak môžem normálne sedieť aj stáť

janinamojka
8. nov 2023

Možno to do rána aj prejde,v kľude,počas noci...mňa to hlavne v sede bolelo..

majlo1234
8. nov 2023

Kolko mas rokov? Ja mam par rokov po 30, sedave zamestnanie a miernu nadvahu, a uz ma teda zacinaju boliet hnaty “z nicoho nic”. Ale u mna to nie je z nicoho nic, mam vysunutu platnicku, asi mi tlaci na nerv, do toho proboemy s chrbtom… proste tazko urcit diagnozu

mackove
8. nov 2023

Povedala by som skôr že sa začinaju ozyvať platničky. Čím skôr lekar , žiadala by som aj MRI
Veľa šťastia

nikpa
8. nov 2023

Problem s platničkou. Rovnako mi to začínalo, obvodná ma poslala na neurológiu. Po MRI ma poslali na rehabilitácie. Potom som začala chodiť na cvičenie SM systém, to veľmi pomáha. Akonáhle ale prestanem cvičiť, do pol roka sa to zacne vracať.

isis234
9. nov 2023

Obvodný lekár vystaví výmenný lístok na cievne, neurologiu. Neži v bolestiach