Z čoho sa tvoria cysty?

macko1007
28. mar 2018

Prosím vás z čoho sa tvoria cysty ? Existuje nato nejaké vyšetrenie keď sa mi stále dookola tvoria cysty ? Ďakujem

1bambinko1
28. mar 2018

Tvoj gynekológ by ti mal na tieto tvoje otázky zodpovedať

zemislava
28. mar 2018

Ale cysty kde konkretne? Vaječniky? Maternica? Prsia? V tychto pripadoch to väčšinou súvisí z nesprávnou hladinou hormónov

macko1007
autor
28. mar 2018

@zemislava na vejcnikoch neustále sa tvoria po čase prasknú a potom sa zas spravia ..vo februári som bola aj na laparoskopii brali mi jednu ..po operácii som mala ďalšie dve veľké praskli a jedna aj dnes bola som na gynek. Lebo mám bolesti ...už mám toho plne zuby ťahá sa to už dlhšie a moja gynek.to nejak nerieši ..dnes som vyžiadala odber krvi na prolaktín tak po sviatkoch mám prísť na odber

macko1007
autor
28. mar 2018

@1bambinko1 môj gynekológ to nejak ani nerieši

macko1007
autor
28. mar 2018

@zemislava ešte mávam často zápaly (vaječníky a všetko ostatne ) vždy mi dá ATB a to je všetko ..a ešte som pred nedávnom bola na vytere z posvi na nejaké uretrálne vyšetrenie a mala som slabo pozitívne chalamydie tak aj na tie mi zas dala ATB ..

macko1007
autor
28. mar 2018

@zemislava ešte som Vám zabudla napisat že ľavý vaječník z ktorého mi brali cystu mám uložený úplne na inom mieste kdesi pod žalúdkom takze sa bojím aj toho či je vôbec funkčný

katus226
28. mar 2018

@macko1007 spytaj sa svojho doktora na wobenzym, ci by nepomohol. Mne ho odporucili na imunologii v podobnom pripade, kedze uz nevedeli co dalej vymysliet

macko1007
autor
29. mar 2018

@katus226 prosím vás aké vyšetrenia Vám robili ?zistili Vám aj príčinu alebo nasadili len ten wobemzym a to bolo všetko ?dakujem

katus226
29. mar 2018

@macko1007 tam mi len brali krv a zevraj vsetko je ok. pricinu cyst (ja riesim pre zmenu prsniky) a dalsich veci dodnes nikde nezistili, rezignovane uz len navrhli wobenzym. len teda spominali, ze vela cyst v tele je hormonalne podmienenych, tak este mozno skusim doplnky na hormalnu rovnovahu. to uz ale mimo doktorov, ti take veci neradi pocuju, aj ked sami nevedia, kam z konopi a poslu vas domov...