Z čoho sa mi môžu samovoľne robiť modriny?

tamarabartman
25. aug 2022

Ahojte chcem sa opýtať je tu nejaký lekár ktorý by mi vedel povedať z coho sa môžu takto samovoľne tvoriť modriny ? Mám 19 na krv som bola pred rokom a vraj bola v poriadku

zdenka11081983
25. aug 2022

@tamarabartman treba ist znova na krv a urgentne

jaga18
25. aug 2022

No vlani mohla byť v poriadku, teraz už nemusí. Toto je na osobnú návštevu lekára. Podľa obrázku krvný rozbor neurobí žiaden lekár.

janka_01
25. aug 2022

@tamarabartman mne sa to deje pri antikoncepcii. Tak som zašla na krv. Pred mesiacom a zvýšené pečeňové testy. Čiže mne sa to deje z pečene aj keď je pravda, že nie v takom množstve

anjelicek26
25. aug 2022

Moznosti mas skutocne vela - mozno ti len chyba zelezo, mozno mas horsiu zrazanlivost krvi, mozno je to prvy priznak leukemie... za rok sa vie vela zmenit, chod k lekarovi na vysetrenie.

jaga18
25. aug 2022

Inak teraz bola kolegyňa 3 týždne v nemocnici s popraskanymi cievami z kovidu. Ale ona bola celá fialová od hlavy po päty. Vraj je teraz subvariant, ktorý toto spôsobuje, ale zrejme to nebude tvoj pripad .

simik22
25. aug 2022

Lekár, čím skôr

senan
25. aug 2022

tiez beriem antikoncepciu, ale podla mna to nema s tymto nejaku suvislost, mne bolo povedane, ze sa mi len proste lahko robia modriny. ja neviem, je to taky velky problem?

tamarabartman
autor
25. aug 2022

@senan tak premňa Ano keďže vyzerám ako dobitá

andreakotesova
25. aug 2022

Neteri diagnostikovali leukémiu s týmito príznakmi - modriny.

bielavila
25. aug 2022

@senan problem to moze byt obrovsky kedze to jednym z priznakom leukemie, urcite to treba urgentne riesit a vylucit, samozrejme ze to nemusi byt ono, ale istota je gulomet

maciatko79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz