Z čoho môžem mať závrate ?

slavkasobanska
26. dec 2019

Ahojte , už 6 deň mam hrozné závrate , bola som na pohotovosti všetko oki , ušné,CT , krv,magnetická , všetko oki , ns očnom som bola pred 4 mesiacmi všetko oki nosím okuliare ,čo mam robiť??

giuli
26. dec 2019

Moj muz mal zavrate...bol aj v nemocnici...vracal,neskonale zavrate ...nasadeny betahistin....vraj krcna chrbtica

kika831
26. dec 2019

@slavkasobanska chrbtica. Moj muz s tym bojoval. Pomohla mu kvalitna fyzioterapia.

slavkasobanska
autor
26. dec 2019

@giuli no Betahiistin sj mne dali na pohotovosti

slavkasobanska
autor
26. dec 2019
slavkasobanska
autor
26. dec 2019

@kika831 aj to už zvažujem

pokemonkaa
26. dec 2019

krcna chrbtica, je potrebne zajst k svojmu obvodnemu a on posle zrejme na neurologiu (tam chodim ja) zavraty mam uz niekolko rokov a uzivam betahistin a posledny rok aj cavingtonforte, pravidelne som chodila na fyzioterapiu, kde ma naucili spravne cvicit, predpisali specialny vankus na spanie i krcny golier. niekedy su dni lepsie, inokedy horsie, hlavne pri zmene pocasia sa trapim, "taha" ma na pravu stranu a uz sa mi stalo, ze som aj spadla.

slavkasobanska
autor
26. dec 2019

@pokemonkaa ahoj no ja som brala cavinton a na ušnom mi povedal že ho môžem kľudne vysadiť a na neurologii mi dali betahistin a čipky torecan ...

pokemonkaa
26. dec 2019

torecan je dobry pri zvracani a betahistin na zavraty. mna uz ked chytia silne zavraty pomaha len cavington.

loginexistuje
26. dec 2019

ak boli vysetrenia negativne a ted arobili vam ich dost nezvazovali ze ide o panicke ataky?

slavkasobanska
autor
26. dec 2019

@loginexistuje no na to sa liečim už dlhodobo

sofia12428
30. jún 2020

@slavkasobanska ahoj..bola som na CT a nasli mi krcnu chrbticu..no mam z toho fakt ze tocaky a divne pocity v hlave..velmi divne a zahmlene vidim..no mam podozrenie aj na menierov syndrom..zajtra idem na vysetrenie ucha..a tiez som si myslela ze vidim zle a tak mi dali okuliare..a vsak podla mna vidim zle z tohto..neviem uvidime..zacla som brat lieky na tocenie hlavy..zatial nezaberaju

slavkasobanska
autor
30. jún 2020

@sofia12428 Torecan je výborný liek sú čipky aj lieky skús

sofia12428
30. jún 2020

@slavkasobanska dobre vyskusam dakujem..a ty si na tom ako?uz dobre?

slavkasobanska
autor
30. jún 2020

@sofia12428 ako dobre a keď to príde daň si Torecan 1-2 dni beriem kým prejde a už oki naozaj je to dobre , sú aj čipky rýchlejšie záberu ale už dlho nie sú dostupné , ale sú lieky skús mne veľmi pomáhajú