Z čoho môžem mať tak silnú menštruáciu?

elizabeth453
23. nov 2011

ahoj...potrebujem radu...mam straaaasne silnu menstruaciu, normalne zo mna tecu akoby "krvne zrazeniny" skoro az cierne ☹ nikdy predtym som takyto menzes nemala....a to sa citim ako balon, nafuknuty, jest mi nechuti aj z vody ma napina. krize ma bolia.hlava sa mi toci... jednym slovom strasne mi je zle.
ńormalne menzes dostavam 15. teraz prisiel 20teho. ale od toho 15 ma nenormalne boleli vajecniky, az pichali. a krize tiez, az som si nevedela sadnut....
k dokimu teraz ist nechcem , kedze zo mna tecie uz od nedele ako z vodopadu... ☹ neviete od coho to moze byt???? budem vdacna za kazdu odpoved.

pempusik
23. nov 2011

No na tvojom mieste by som radsej k lekarovi isla. Alebo mu aspon zavolaj. Aby si nahodou nedopadla tak,z e ti pride vecer zle a budes musiet utekat na pohotovost. Takto stracas dost krvi. Ak to trva od nedele, nie je to dobre. :(

sisaha
23. nov 2011

na tvojom mieste, idem okamzite k lekarovi ako urgent, ked silno krvacas uz od nedele. mOzes mat polyp, ale aj iny problem. Lekar ta vysetri aj ked krvacas..Kedy by si tam chcela ist? ked odpadnes, alebo budes mat kriticke hodnoty krvneho obrazu...??

latvia
23. nov 2011

ked vodopad prestane tiect bude uz takmer neskoro...ani sa ti nedivim ze ti je zle.silnu menstruaciu mozes mat z viacerych pricin, ale kedze ti nevidime do maternice, mala by si urcite ist k lekarovi.a aj keby sme ti povedali z coho krvacas, itak by si musela ist k lekarovi spravna odpoved krvacanie nezastavi