Z čoho môžem byť takto doštípaná?

4. sep 2023

Z čoho môžem byť takto doštípaná ? veľmi ma to svrbí , a nohu mám aj celkom pripuchnutú .

anjelicek26
4. sep 2023

Si si ista, ze stipance? Ked je tam aj opuch? Nevysypala si sa s niecoho? Staci drobna viroza a nasleduje kozny prejav (plus milion inych alergickych ci koznych pliag). Mas to len lokalne, alebo na viacerych castiach tela?

autor
4. sep 2023

@anjelicek26 neviem nie som si tym ista len si myslim ze su to stipance..napr toto mam na lavej casti zadku , potom na obidvoch bokoch a trochu na chrbte + od praveho kolena dole mam same vyrazky...

anjelicek26
4. sep 2023

Tak to mas velmi rozsiahle. AK Este ordinuje tvoja lekarka,radsej chod za nou Alebo na kozne Ako urgent.

fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leona45
4. sep 2023

Skor alergicka reakcia

autor
4. sep 2023

mamina stale tvrdi ze su to stipance tak neviem o lekarovi nechce ani pocut 😆 uvidime , dakujem moc .

fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2023

@fallon1 ved tak pravda , skusim jej to nejak vysvetlit .

jaskolka
4. sep 2023

To vyzerá ako alergia na niečo. Ty si ešte neplnoleta, ze mama by musela ísť s tebou k lekárovi?

lorin29
4. sep 2023

Toto nieje postipane... Smer kožné

autor
4. sep 2023

@jaskolka nie som este plnoleta , preto ak to neprejde tak urcite budem musiet mamu presvedcit aby sme k lekarovi isli...
@lorin29 tak dakujem , urcite pojdeme

autor
4. sep 2023

moze to byt aj zihlavka ? totizto objavili sa mi teraz vyrazky aj na lavom lytku...a obcas ma aj svrbi krk