Vždy ochoriem od syna

26. máj 2022

Vždy, keď je syn chorý už je teeneger ochoriem od neho
Nemá teplotu len nahuhnany nos bez soplu a únava.
Ja mam vždy do 2 dni to isté žiadna teplota, kýchanie, nič len bolesti kĺbov únava, bolesti hrdla, a bolia ma ramená, chrbát...ako to liečiť?dávam si len jox, tantum verde...hnevá na, že mňa to vie držať aj 10 dní.Bolia má ruky, nohy treba ísť na výter?naposledy lekárka povedala, že to je viróza vylezat..robila mi CRP, ale ja sa vždy cítim ako by som mala 39 teplotu a angínu.Na pohľad mi nič nie je, ale boli ma každý sval...

autor
26. máj 2022

Pomohol by mi Dorithricin?

pribinak
26. máj 2022

Ten je na hrdlo, ak tá boli hrdlo, tak je super

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
26. máj 2022

@zoro9836 mne vyhovuje

diamond007
26. máj 2022

Treba posilní imunitu

autor
26. máj 2022

@diamond007 zinok, c, d berieme pravidelne.Ci chodil do škôlky, školy vždy máme obaja takýto priebeh choroby.Vyzerame zdravo, ale sme KO
Lekárka mi povedala, že vždy zápal horných či dolných dýchacích ciest CRP dobre vylezat...závidím tým, čo majú teplotu pár dní si polezia a sú fit

kittykat22
26. máj 2022

skus betaglukan alebo imunogluikan ak si castejsie chora. Mne to pomohlo pri chorobach maleho zo skolky.

autor
26. máj 2022

@kittykat22 už som si aj test robila naposledy sme mali takto COVID zabudla som mám doma imunoglukan začnem ho brat

kittykat22
26. máj 2022

ale ber ho aspon 30-60 dni. Brala som 2 tobolky denne. Nie jednu.

autor
26. máj 2022

@kittykat22 dala som 2 sebe aj synovi áno mám ho veľa brali sme cez COVID úplne by som zabudla, keby nenapises

nevenka
26. máj 2022

Kozie kolostrum nam teraz celkom zabera a zvyknem detom davat z Mycomedica Mycocomplex, Reishi alebo v case akutneho infektu Coriolus. V tehotenstve sa moze len Reishi. Inak este mozno aj Cordyceps by mohol zaberat. Maju na stranke aj poradnu, radi lekarka, co sa vyzna v tychto hubach.
Ja som raz detom davala ten Imunoglukan sirup a moja obvodna mi povedala, ze to je slabe, ze ak chcem, aby to zaberalo, tak im treba davat dospelacku davku, ze dcera takto dava dvojrocnemu a za 2 dni je po chorobe, ked zacne vcas. Tak ja som zacala s tymi hubami a kozim kolostrom, 17 mesacnemu davam 1 tobolku, vysypem do kase a sebe 3-4 denne a detom 8 a 6 rocnym 2x denne. Mame od Eden Pharma.
Po covide sme aj my permanentne chori, zasopleni, chytime vsetko...☹