Vyvracala som hrozno. Mohlo byť postriekané?

melissa7263
30. aug 2024

co mam robit ak som vracala a vyvracala len hrozno mohlo byt postriekane boli ma hlava som unavena a nez som sa vyvracala som mala krce

ssimusska
30. aug 2024

@melissa7263 Zavolať svojmu obvodnému? 😀😀

13uzivatelka11
30. aug 2024

Skôr si ho len pachltne zjedla a zatazilo ti žalúdok...

gelifil
30. aug 2024

ja zasnem, co tu niektore dokazu napisat...😲😲😲

luccija
30. aug 2024

@melissa7263 môže byť...ja nie som hahkiva na zaludok, ale raz som jedla nektarinky z Tesca a strašne kŕče som mala, druhý deň znova po tom istom.Kludne mohlo byť postriekané
Daj si diétu a niečo na kŕče, ale ešte môžeš mať brušnú chripku

evkamotka
30. aug 2024

Skor by som tipla, ze ti nesadli supky

refly
30. aug 2024

To sú otázky... jasne že bolo postrekované. Všetko ovocie a zelenina sú opakovane (aj viac ako 10 krát za rok) postrekované. Ak by neboli, tak by sme kukali na poloprázdne regále v obchodoch....
Ale nebolo ti zle z postreku. To by sme vracali asi všetci po každom jedle... jednoducho ti nestrávilo a bolo ti zle, nič neobvyklé. Mne raz bolo zle z černíc zo záhrady a tie ani postrekované neboli :D

13uzivatelka11
30. aug 2024

@refly syn keď mal necelé 3 roky tak z chuti zjedol černice zo záhrady.. O dve hodiny neskôr to zapil večerným mliekom... Černice som potom mala po celej spálni 😅 a odvtedy sme skončili s večerným mliekom 😀

h2
30. aug 2024

Jasné, že bolo postriekané. Hrozno je jedným z najstriekanejších, čo sa ovocia, kupovaného v bežných obchodoch týka.

refly
30. aug 2024

@13uzivatelka11 Najlepšie :D Človekovi nesadne bárs čo. Ja som raz blila z jedného pohára broskyňového džúsu (nebol pokazený) a to sa ešte aj musím hanebne priznať že som nebola decko, ale dospelá krava.

oli18
30. aug 2024

Hrozmo sa velmi strieka. To dovozove viac, ako nase. Kupujem ho velmi malo.