Vytrhnutie zuba - tlakové bolesti

babababka
4. apr 2018

Pred 3 týždňami mi vytrhli stoličku.V nedeľu 1.4.som opuchla a mám tlakové bolesti ucha,čeľustného kĺbu a tlak v nose.Včera som šla znovu k zubárovi,ranu vyčistil,zrengenoval,nič tam nie je.Bolesti pretrvávajú ďalej.Neviem či sa niekto už s takým to niečím stretol,ako ste to riešili?Ďakujem.

jankastraskova
4. apr 2018

Dali ti aj antibiotiká? Vybral zubár aj nerv? Moze tam byt zápal, ak zostal nerv aj ten moze robit zle🤔

babababka
autor
4. apr 2018

Nerv je preč,ATB teraz nedal,brala som keď mi to vytrhol-Augmentin.

dadkkkka
22. máj 2019

@babababka ahoj prešli potom bolesti?

babababka
autor
22. máj 2019

@dadkkkka Ani sa nepýtaj...Dostala som zápal trojklanného nervu,na lieky som dostala alergiu.Ale sa to polepšilo.Sem-tam mám bolesti,dám si paralen,ktorý mi nepomáha a kopem do steny.Potom sa mi uľaví.

veronikaszabova
22. máj 2019

@babababka pri bolesti skus nalgesin S.
Nepichli ti zle injekciu? Mojej mamine trhali 7micku, tiez mala potom zapal 3klanneho nervu. Mala to tak zle, ze jej ochrnula polka tvare, musela chodit na rehabilitacie

dadkkkka
22. máj 2019

@babababka aké lieky ti na to dali ? Dlho trvalo kým sa to ako tak ukludnilo? Ešte tá hárajú veľké bolesti ? Držím palčeky nech ti bude čím skôr ok

babababka
autor
23. máj 2019

@dadkkkka Tegretol,na nesteroidné antiflogistiká mám alergiu,tak nič,injekcia dobre podaná,ale trhanie nešetrné.Si mysleli,že keď je napichaná môžu robiť čo chcú.Aj robili...😢Na RHB som nechodila.

dadkkkka
2. jún 2019

@babababka môžes mi prosím ešte napísať mala si len tu tlakovu bolesť? Alebo aka to bola bolesť ? Ako ti diagnostikovali zapal trojklanneho nervu? Robili aj ct alebo magnetickú ? Ja pociťujem tlakovu bolesť do sánky kĺbu ucha ale raz to boli potom prejde ....je to taký tlak

babababka
autor
3. jún 2019

Zo začiatku tlaková,potom taká silná,že o tom aká je to bolesť som radšej nerozmýšľala.Dg.len neurológ,ohmatal mi tvár a dovi,dopo.Nepíšem viac,práve mám bolesti.

dadkkkka
3. jún 2019

@babababka juj ti má mrzí držím palce nech už máš s tým pokoj