Vytŕča mi niečo z pošvy 😞

miirkka1
9. dec 2018

Zdravim vsetky maminky.Mam termin na gynekologii,len dovtedy sa asi zblaznim.
Z posvy,uplne na konci mi zvnutra visi alebo vytrca nieci zvnutra.Vsimla sim si to len dnes.Mam dvojrocnu dcerku.Rozmyslam,ci to nie je po porode ta sliznica ci nejake svalstvo vnutorne neovisia.Nieco take som pocula.
Ma to asi 1cm.
Neviete alebo nemate s tym niekto skusenosti?Nech sa nestresujem
Pro

marusia12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkojakub
9. dec 2018

Cítiš to?Alebo iba vidis?

miirkka1
autor
9. dec 2018

@martinkojakub ja neviem co to je...iba badam...je to ako koza alebo maso neviem to opisat..odfotila som to,ale urcite to sem nebudem davat.Bojim sa velmi

pininka
9. dec 2018

Mojej susede museli takto operovať krcok, po troch pôrodoch sa jej uvoľnil a úplne prepadol vonku.

miirkka1
autor
9. dec 2018

@miirkka1 citim to prstom a aj vidim...nahodne pri kremovani som sa kukla dole,bo tak ku vchodu casto nekukam

natalianm
9. dec 2018

@miirkka1 a to citis na krcku alebo okolo sliznice?

miirkka1
autor
9. dec 2018

@natalianm ja to citim uz vonku z posvy...

natalianm
9. dec 2018

@miirkka1 mozno nejaky vyrastok z tej sliznice nestresuj zbytocne. gynekolog povie najlepsie

jaja20
9. dec 2018

@miirkka1 To bude polyp krcka maternice.Neboj sa,nie je to zhubne,teda vraj na 99% a da sa to lahko odstranit jednodnovou chirurgiou.

terezia32
9. dec 2018

@miirkka1 može to byť pokles maternice, vtedy do pošvy vytrcaka ako keby take vajičko. Rieši sa to operačne, ale nie je to nič nezvyčajne, ale hlavne starsim zenam

roxi
9. dec 2018

@miirkka1 nemusis sa obavat. Bude to zrejme krcok maternice. Ak maternica klesne tak krcom moze vytrcat vonku. Tiez mam ten problem. Uz som po operacii.

roxi
9. dec 2018

@miirkka1 kludne sa s tym da fungovat aj dlhodobo. Skus sa viac setrit a nic tazke nedvihat.

miirkka1
autor
9. dec 2018

mozte mi niekto popisat ako to vyzera ten krcok ked vytrca..je to ako gula ci ako?Lebo toto nie je gula a nie je to tvrde...

jaja20
9. dec 2018

@miirkka1 Ten polyp vyzera ako jazyk,krcok to podla mna nebude,nemal ti preco tak nahle klesnut...

miirkka1
autor
9. dec 2018

@miirkka1 som strasne zvedava,termin mam 19.12.🙄

miirkka1
autor
9. dec 2018

@jaja20 ano presne to tak vyzera..mate s tym skusenosti?

jaja20
9. dec 2018

@miirkka1 Ano,objavilo sa mi to v oktobri,mala som z toho strasne stresy,lebo mi to aj krvacalo a nikde na internete som nevedela najst,co by to mohlo byt...vsade sa pisalo len o cystach a Bartoliniho zlazach...a potom mi gynekologicka povedala,ze je to polyp.Bola som uz objednana aj na operaciu,ale z nicoho nic tak ako sa zjavil mi aj zmizol...

martinkojakub
9. dec 2018

@miirkka1 Ja som mala nieco podobne citila som to a co to bolo ked mi to vyrezali?Necchem strasit ale vysledky z histologie boli karcinom in situ

miirkka1
autor
9. dec 2018

@martinkojakub Prosim ta ako to vyzeralo odkial to slo presne?uplne zvnutra zkraja?

ollynka
9. dec 2018

a na toto ťa objednala? keby to bolo niečo vážne! ved chod hned k lekárke si tam sadni a čakaj

miirkka1
autor
9. dec 2018

@ollynka Praveze nie..mam mat priehladku preventivnu ,ale zajtra hned volam,ved mi az zle prislo

beboo
9. dec 2018

@miirkka1 podla tvojho opisu to bude to co som mala aj ja, neviem presne ako to lekar nazval, bolo to nieco co sa mi urobilo po prvom porode, nejaka sliznica odlupnuta alebo nieco take, lekar mi to potom pocas druheho porodu a sitia prisil a odvtedy o tom neviem. Ale hovoril ze to je bezne a nic nebezpecne. Drzim palce.

miirkka1
autor
9. dec 2018

@beboo Dakujem ja uz som tak vystresovana,ze volam hned rano...mam 28rokov male dieta

beboo
9. dec 2018

@miirkka1 dufam ze aj u Teba to bude bezproblemove..

martinkojakub
9. dec 2018

@miirkka1 Ja som to citila tam kde popisujes ty bolo to dost neprijemne a bolo to tento rok

martinkojakub
9. dec 2018

@miirkka1 Ja som to citila pri chodzi po malej potrebe ked som sa utierala proste stale ale ked mi to vyzerali uz mam pokoj len tie ysledky katastrofa

lula313
10. dec 2018

Padnuty močový mechúr?

miirkka1
autor
10. dec 2018

@martinkojakub Zajtra mam termin...a ked ti vyoperovali,bolo vsetko ok?Uz nemas problemy?

miirkka1
autor
10. dec 2018

Zabudla som povedal ze dcerku este kojim ale 2roky nemam stale menstruaciu.Pred vyse polrokom som bola u dr.povedala ze kojenim to byva,ziadny ultrazvuk,nic.Byvam strasne unavena a najma zavraty.

martinkojakub
10. dec 2018

@miirkka1 Vsetko bolo ok teda az na vysledky z histologie,ale nepisem ze mozes mat to co ja ked ides na gynekologiu nehovori ti doktorka ze mas vred na krcku?Alebo nieco podobne?Teraz chodim iba kazdeho polroka na kontrolu nic viac