Výtok z prsníka

meusicka
15. mar 2014

ahojte, som mamina troch deti a svoje dvojicky som prestala kojit v juny 2012. odvtedy nic. dnes vecer mi ani neviem ako napadlo, ze si stlacim prsnik lebo som mala na bradavkach take biele skvrnky, vlastne mi to ostalo odkedy som bola tehu a tvorilo sa mliecko a to kolostrum. no a taky des ma chytl ked som si vytlacila tekutinu na dotyk nieco ako kolostrum, take kremove, akurat sfarbene do tmava. moze byt ze sa mi to kolostrum neprestalo vytvarat? akurat je to v takom malnkom mnozstve? mate niektora nieco podobne? na preventivky chodim kazdy rok, robia mi vsetky testy, dokonca chodim aj na endokrinologiu, tam mi tiez beru krv pravidelne, tak by sa hadam daco ukazalo keby nebolo nieco ok s hormonmy. tehula nie som, lebo beriem HAK, aj ms som mala pred tyzdnom. v prsnikoch necitim ziaden tlak, ani bolesti, ani pnutie ani hrcky. dokonca ani nemam pocit ze by sa mi nejak nalievali. keby nie ta farba, tak asi ani nestresujem ...
dakujem.

bosoriak
15. mar 2014

@meusicka To je skutocne otazka na lekara, nie sem. Navstiv svojho gynekologa, ten jediny ti poradi fundovane. Urcite treba dalsie vysetrenia.
Pre info:
http://www.herklub.sk/poradna-lekar/detail/275/...

mishka0508
15. mar 2014

@meusicka ahoj. Ja mam toto iste. Akurat, ze mamrocneho synceka, ktory bol kojeny len 3 tyzdne. Teraz sme sa zacali pokusat o druhe mimi. Vsimla som si mliecko v prsnikoch...z nicoho nic. Tak mi vzali krv na skontrolovanie prolaktinu v krvi. Bol v norme. Takze mi bolo lekarom povedane, ze vsetko je ok...hormony v norme...takze je to proste fyziologickeho povodu. Dala by som si na tvojom mieste skontrolovat prolaktin. Moze to byt vyvolane zvysenou hodnotou, pripadne ako si pisala, uzivanim HAK. Nicoho sa vsak nemusis obavat. Urcite to nie je nic vazne.

map0007
15. mar 2014

Aj ja to mávam,ale ja nekojím ešte len pol roka.Pýtala som sa aj iných žien a vraveli že to tak býva sem tám a že to môže byť aj ovulaciou,že sa menia hormóny.🙂

meusicka
autor
15. mar 2014

dakujem
@mishka0508
@map0007
fakt som sa zlakla, cim to je, kedze ja uz nekojim dost dlho, deti sa odstavili same, tak som to neriesila. ale som v kazdom pripade kludnejsia. momentalne som v zahranici ale planujeme cestu domov a idem vtedy aj na preventivku tak to spomeniem lekarovi.

tova
16. mar 2014

nechcem srasit, ale ja som si taketo vytoky stale spajala s niecim zlym z citania. aspon je to jeden z priznakov. podla mna to normalne neni ak neide o nieco zle tak hormony alebo co to sposobuje treba urovnat.

niki101988
16. mar 2014

@meusicka tmavý výtok z bradavky môže byť aj jeden z príznakov rakoviny prsníka, takže nekontrolovala by som len hormóny ale aj prsia

meusicka
autor
18. mar 2014

@tova
@niki101988
vsak pojdem k tomu lekarovi, len mi vsetko komplikuje ze som v zahranici. neviem co mam robit. uz musim tolko pockat.

meusicka
autor
18. mar 2014

tak som objednana k endokrinologovi, spomeniem aj tento moj new problem a uvidime co povie. a potom to budem riesit aj s gyndosom. hadam to nebude nic vazne 😖

tova
18. mar 2014

@meusicka ved si zaplat dr. aj v zahranici. Priciny mozu byt rozne ale ked je jedna z nich taka vazna tak by som radsej necakala.