Výstupok v podpazuší

hosaro
20. feb 2018

Ahojte dievčatá našla som si nieaký výstupok v podpazuší čo to môže byť (foto)

krepes
20. feb 2018

@hosaro aky vystupok? Nic nevidim 🙂

yennn
20. feb 2018

Ja na foto nic nevidim, ale napada mi uzlina zvacsena? Zalezi ako je to velke a ci to boli. Ako hovorieva moja dobra kamoska, resp. jej mamina - "kazde čudo 3 dni trva" - pozoruj a ak to neprejde, zbehni k doktorke. Prip. ak to boli velmi, tak aj skor

hosaro
autor
20. feb 2018

@krepes
@yennn
Tuto to lepšie vidieť a ospravedlnujem sa za chlpky

krepes
20. feb 2018

@hosaro ta bradavica?

hosaro
autor
20. feb 2018

@krepes To je bradavica?

krepes
20. feb 2018

@hosaro mne to pripada ako bradavička.moj muž ma taketo mini bradavičky aj na chrbte, bruchu a aj v okoli podpazušia. Ale mozno keby bolo lepsie odfotene tak to inak vyzera, neviem 🙂

hosaro
autor
20. feb 2018

@krepes No dneska nepridám fotku lebo niesom oholená ale možno zajtra skúsim
A čo by na to mohlo pomôcť?

krepes
20. feb 2018

@hosaro ak je to bradavica tak je taka vodicka Kolodium forte ci ako sa volá. Po par pouzitiach pradavica odpadne. No niesom si ista takto podla fotky. Urcite sa este ženy vyjadria co to koze byt 🙂

yennn
20. feb 2018

Koznej lekarke

hosaro
autor
20. feb 2018

@krepes No zatial si jediná čo napísala a dneska nemôžem pridať druhú fotku

hosaro
autor
20. feb 2018

Zajtra s apokúsim odfotiť lepšie

ikonica
20. feb 2018

je to na stopke?

hosaro
autor
20. feb 2018

@ikonica áno

kamila999
20. feb 2018

Ahoj podla mna je to fibrom.malinka bradavicka.uplne jednoducho vypalia na koznom.

ikonica
20. feb 2018

ja mam take tiez... a je to podla mna fibrom ako pise kamila... ked ta to nejak neobtazuje, nemusis to vobec riesit... ja mam jeden pidi aj na krku....

lilyianka
20. feb 2018

@hosaro tiez si myslim, ze je to fibrom....vyzera to ako maly susen 🤣🤣 teda aapon podla mna...ja to mam pod lavym prsnikom a niekedy som to mala aj na krku, ale odpadlo mi to...na nete najdes vela rad ako sa toho zbavit

kp7333
21. feb 2018

V lekarni kupit Duofilm roztok alebo nieco podobne a potierat, kym to nezmizne.

zibi
21. feb 2018

@hosaro chod na kozne..vedia to rychlo odstranit

eva_eva
21. feb 2018

Ja som to tiež mala, som išla na kožné a to ti veľmi rýchlo dajú preč ako keby to odpália, alebo ak sa to nedá tak dostaneš na to taký krém a to odpadne 🙂

hosaro
autor
21. feb 2018

@eva_eva Dakujem

krepes
21. feb 2018

@hosaro alebo maju taky tekuty dusik aj v lekarni, na domace pouzitie, nemusis cakat u lekarky pol dňa aj ona by ti to len vypalila s tekutym dusikom 🙂

eva_eva
21. feb 2018

@hosaro Nemáš za čo, ja som mala takú a nie jednu, všetko to išlo pekne dolu a hlavne ani to nebolelo 🙂

zibi
21. feb 2018

@hosaro este som zabudla napisat ze mne odstranovala z chrbta take ako mas ty..trochu to tak nadvihla pinzetkou a prilozila taky pristroj a ok..trochu to stiplo..prelepila a uz ani neviem,ze som saco take mala