Výsledky 7-dňového EKG Holtera

11. mar 2024

Dobry den je tu niekto kto by mi vedel popisat/vysvetlit zaznam zo 7 dnoveho ekg ? poradte , samozrejme aj zaplatim za konzultaciu ak bude treba. Dakujem

juraj456
11. mar 2024

Skuste poslať

sisa_s
11. mar 2024

@juraj456 a ty si odkedy doktor? Zaznamy z holtera posudzuje kardiolog, nie amatersky doktor na koniku

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nops
11. mar 2024

Po vyhodnotení ti predsa pošlú popis a odporúčania

lulu2014
11. mar 2024

@nops ak to nejde cez Dr tak neposlu. Iba zaznam. A treba konzultovat s kardiologom.

autor
11. mar 2024

A este jedna otazocka,kto ste mali takyto zaznam, mali ste niekto ze AV blokada 1 stupna? Dost ma to vylakalo

autor
11. mar 2024

@nops mam aj popis komplet ale nemam tam ziadne konkretne vyjadrenie ci je to dobre a ci zle, kardiolog u nas v meste je dost odmerany a kym sa tam dostanem.... preto skusam tu sa len informovat kym sa dostanem k nejakemu kardiologovi kt bude mat zaujem mi to vusvetlit, v dnesnej dobe mam pocit ze ti lekari kaslu na ludi ..nie vsetci samozrejme...

autor
11. mar 2024

@mia16081996 dik skusim

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clavicula
11. mar 2024

Priatel ide zajtra na tlakovy holter a tiez ma v papieroch napisanu tu av blokadu prveho stupna tak ma to tiez zaujima ze co to znamena lebo mu teda nikto nic o tom nepovedal, nevysvetlil.... ak sa o tom dozviete nieco viac date mi prosim vediet?

autor
11. mar 2024

@clavicula jasne

autor
11. mar 2024

@clavicula zatial som iba googlila, vraj 1 stupna nieje nic vazne ale bolo by treba to kontrolovat aby to nepreslo do horsieho stupna, ale vtedy uz asi pacient pocituje aj tazkosti

clavicula
11. mar 2024

Ja som tiez hladala na nete ale nic moc som nenasla,,, uvidim co mu povedia po tom tlakovom holteri

autor
11. mar 2024

@clavicula a priatelovy tu blokadu ako namerali tiez mal ekg holter?

clavicula
11. mar 2024

Nie, iba mu robili ekg

nikaeli
11. mar 2024

Bez ohľadu na to, či je tvoj kardiológ odmeraný - čo ti pomôže, ak ti to tu niekto okomentuje, či preloží záver, keď ti nenastaví liečbu? choď k inému kardiológovi.
Mala som holter už niekoľkokrát, zakaždým mi ho doktor vyhodnotil a okomentoval, vysvetlil. Blokádu našťastie nemám.

autor
11. mar 2024

@nikaeli ano ako pisem vyssie chystam sa k lekarovi, len som zvedava kym sa tam dostanem , netreba sa uz rozculovat

nikaeli
11. mar 2024

Ja sa nerozčuľujem ani náhodou 😊 nebudem si dvíhať tep niečím, čo sa ma netýka. Ja len že keď sa necítim dobre, tak to jednoducho riešim a nevyhováram sa na odmeraných lekárov, ktorí na ľudí kašlú 😉