Vyšetrenie v inom okrese - je potrebný test?

3. feb 2021

buduci tyzden mam mat usg vysetrenie mimo okresu kde byvam a ideme autom. Treba mi pre istotu test ak by nas niekde zastavili? neviem ci ist na test alebo nie

renab
3. feb 2021

Ak je to okres, kde test treba, tak ano. A este ho moze vyzadovat lekar.

janai1
3. feb 2021

Lekár patrí medzi výnimky... Ak bývaš v "zelenom" okrese test už máš z minulého testovania a platí do 7.2. ak v "červenom" treba nový 😉

autor
3. feb 2021

nemam test z minuleho tyzdna som na pn nesla som aj tak nikde nechodim len na poradne
dobre tak pojdem na test pre istotu dakujem 🙂
z cerveneho do cerveneho okresu ideme to asi treba potom na 100%

aurorastone
3. feb 2021

tak ja som bola doteraz v tom ze na nutné lekárske vyšetrenie ci doma ci mimo okresu test netreba že to je vo výnimkach... 😵😵😵😵

autor
3. feb 2021

@aurorastone ja tiez ale manzel ma presvedcil nech idem na test lebo co ked nas zastavia na ulici alebo po ceste?

aurorastone
3. feb 2021

ja som tak išla ešte v januári bez testu na poradňu cez 3 okresy a to som sa pýtala aj policajta znameho a vtedy teda netrebalo keď šlo o lekárske vyšetrenie, ani doprovod nemusel mat... a to bolo 2 týždne dozadu.... kokos to aby bol človek nonstop na nete alebo kukal telku aby vedel co a ako...

janai1
3. feb 2021

@aurorastone v januári boli ešte iné nariadenia 😂 proste menia to ako ponožky 😂

Výnimka je to, že môžte ísť cez okres a nemáte problém ak zastavia policajti, ale stále musíte mať test podľa toho či zelený/červený okres

aurorastone
3. feb 2021

@janai1 jaj aj by som niečo "pekne" napísala ale načo si kaziť večer 😂... toto je v prdeli, asi si najmem niekoho komu budem platiť že mi 5 krát denne pošle mail s presnými a aktuálnymi informáciami
#anyonewithphotoshopskills? 😂

autor
3. feb 2021

zeny ja som tiez nasrata v 7 mesiaci sa mam vytacat kvoli debilovi matovicovi a spol.
zas svoju mamu neuvidim mesiac lebo co ked ma zastavia na ulici a nemam test nemam ani co povedat ze preco idem do ineho okresu ked ju chcem vidiet... dobre este toto sa da prezit ale dufam ze toto v aprili nebude neviem ani jak jej ukazem vnuca :( hlavne ze svokra ho uvidi...
uz mi je do placu z toho a nehovorim ani o tom ze som chcela rodit v inom okrese kde je ina nemocnica ale nie teraz chodit stale hore dole s testom jak pic*

janai1
3. feb 2021

No ja teda veľmi nepodporujem cestovanie a navštevovanie teraz, ale ak už máme tie testy... Tak povedzte že idete mame nakúpiť alebo niečo na ten štýl, starostlivosť o blízku osobu je tiež výnimka

autor
3. feb 2021

@janai1 ani ja len robi v zahranici a malo kedy ju vidim je to mama uvidim este...
ale asi som uz precitlivena z tych hormonov :(

aurorastone
3. feb 2021

@janai1 prosím ta kde je to o tom teste že ho treba? ... lebo už ma asi rozdrapi... toto je najaktuálnejšie co nasla, aktualizované na tej ich debilne stránke 2.2.

janai1
3. feb 2021

@aurorastone pri krista, to je zas niečo aktuálnejšie? Ja som čítala toto a tam spomínali výnimky zo zákazu vychádzania 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
3. feb 2021

@aurorastone ano viem na toto mi zas mozu povedat ze idem mimo okresu na vysetrenie :( clovek uz nevie ze co ma robit

autor
3. feb 2021

nehadajte sa zeny :D

aurorastone
3. feb 2021

@janai1 vieš čo najlepšie im to napchat do zadnice všetko... nie aby spravili doménu, že ak zadáš čokoľvek do vyhladaca tak ti hneď prvý link hodí kde bude všetko aktuálne z dnešného dna, nie načo, človek stačí ze nájde 2 dni starý link a už je v prdeli lebo to neplatí...toto je choré... aby sme jak stopovanie psy hľadali co sa kde ako kedy zmení... 😂

aurorastone
3. feb 2021

ja ich drbem, tam o okrese neni ani čiarka, proste návšteva lekára a bodka, hneď aj keby bol na Honolulu alebo Marse 😂🤷‍♀️

janai1
3. feb 2021

@aurorastone vzdávam to, ten ich blbý semafor som nepochopila za celý deň takže budem sedieť doma na riti asi radšej 🤣

autor
3. feb 2021

@aurorastone to mas pravdu okres tam nepisu

autor
3. feb 2021

do pivnice aj s Matovicom zavesit ho za gule debila jedneho a vopchat mu do zadku semafor 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

aurorastone
3. feb 2021

@janai1 ja tiež vôbec netuším o com tocia, najlepšie čo spravím je ze vypnem mobil telku a asi nechám odpojiť aj elektriku 😂... a dobru noc baby 😊