Vysekávanie zubov múdrosti

lucy_669
31. aug 2021

Ahojte, mám 2 zuby múdrosti ktoré nemajú miesto a nevedia sa vytlačiť von. Pani zubárka mi povedala že to budem musieť ísť vybrať na stomatogirurgiu. Zaujímalo by ma v akých cenách sa pohybuje vysekavanie zubov múdrosti . Bývam v Prešove . Ďakujem 😊

len_nig
31. aug 2021

Ja som platila 130€ v TT 2 roky dozadu ak ti to pomôže 😊

crazy_lazy
31. aug 2021

Mne všetky 4 vyberali v Martie v celkovej anestézii, a neplatila som nič.

veronika_sk000
31. aug 2021

@lucy_669 záleží aj na tom, ako komplikovaný zákrok tam bude vzhľadom na uloženie zuba..väčšinou to býva okolo 120 €, max. do nejakých 300 za jeden, ale to už musí byť fakt zložitý a dlhý zákrok..keď pôjdeš k stomatochirurgovi tak by ti to mal zrontgenovať a povedať ti približnú cenu toho zákroku a budeš na istom 🙂

gemerka17
31. aug 2021

Stomatochirurgia v nemocnici neplatíš nič. Ak ideš súkromne ceny sú rôzne. Keď máš zúbky ešte pod ďasnom alebo čiastočne neprerezané tak ide o chirurgickú extrakciu zuba múdrosti. Čiže je to to najdrahšie. V BA ma to vyšlo 250 e jeden zub. Ak chceš ísť zadarmo tak treba ti výmenný lístok od tvojej zubárky, tá musí mať zmluvu s poisťovňou.

letfenixa
31. aug 2021

@lucy_669 bola som v Martine, lokálna anestézia, postupne dva zuby, zadarmo.

sisa_s
31. aug 2021

v PO urcite Dr.sivak alebo zubnapohotovostpo.sk , ceny okolo 100e/zub (od vela ludi zasadne neodporucanie statnej stom.chirurgie v PO)

kikuska872
31. aug 2021

@sisa_s 😊 dr.Sivak TOP !! Odporúčam, je to odborník.
( bola som pri ňom v marci , 90€ za jeden zub )

lucy_669
autor
31. aug 2021

Ďakujem všetkým za rady 😊

petus998
1. sep 2021

@lucy_669 150e jeden zub

janetinka27
2. sep 2021

@lucy_669 ja som bola v martine a bolo to zadarmo, ale ked som nechcela cakat niekolko mesiacov (mala som otrasne bolesti), tak som si to zaplatila. islo o komplikovane zuby, naozaj sa s tym riadne vyhrali

lusyc
2. sep 2021

Ja som bola pred 10 rokmi v nemocnici v PO vysekali oba naraz, co trebalo. Neplatila som nič. Prežila som to.

sasanka605
2. sep 2021

@sisa_s mozem sa opýtať ci na to musí byt nejake odporúčanie od mojej zubnej? Mne totiž jeden zub múdrosti vyslovene vadí v skuse.

sisa_s
2. sep 2021

@sasanka605 mali by ste mat vymenny listok a aktualny snimok od zubara 🙂

xsandrax
3. sep 2021

@lucy_669 ja som bola najskôr u súkromného stomatochirurga, chcel mi 2 osmičky vybrať, dal mi termín cca za 3 mesiace, tak som išla do nemocnice na stomatochirurgiu a Dr mi hneď povedal, že to musí urobiť v celkovej anestézii a určite všetky 4 a bolo to zadarmo. Čudoval sa, že mi to niekto chcel urobiť ambulantne 🤭