Vysadenie lieku Trittico

evitka83
15. jan 2023

Kocky prosim Vas, ake mate skusenosti s vysadzanim Trittica 75 a prechod na skor prirodnejsie preparaty kvoli nespavosti? Termin u neurologa mam, ale zaujimali by ma aj realne skusenosti. Mam pocit, ze mi uplne nezabera a mam z neho vedlajsie ucinky. Rozmyslam o vysadeni, ale bez porady lekara nemam odvahu. Dakujem

drake122
15. jan 2023

@evitka83 trittico je výborné na spanie, ale, 75mg je malá dávka. V závislosti od váhy aj 150-200mg sa užíva, ale to si sama neordinuj, rob ako lekár povie. Trittico má príznaky z odňatia takže zo dňa na deň sa to len tak nedá vysadiť, resp. dá, ale bude ti asi tak týždeň vselijak/zle. Vysadzuj podľa rozpisu od lekára.

patt19
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitka83
autor
27. jún 2023

@patt19 vyriesila som to tak, ze som sa na vsetky AD vykaslala a zahodila do kosa zo dna na den. Nahradila som CBD, Aaswagandou, rhodiolou, saphramylom, zmenou myslenia, rozne motivacne podcasty atd. Pozivam doterru oleje. Magnezko s B eckom. Cagu. Kurkumin. Mala som tyzden abstaky, potom sa to postupom upravilo, ficim na tom doteraz. Ale ja som onko, takze ja kombinujem aj kvoli tomu, ale ja si setrim pecen aj hlavu, keby prisli horsie casy. Jaj a vysadit sladke. Treba sa nastavit tak, ze chvilu to nebude med lizat, ale telo sa potrebuje nejakym sposobom prenastavit, takze obcas byvaju triasky, hnacky, zmeny nalad, unava atd. Ked sa toho nebojis a vies ze je to len faza a ze to prejde, inak to znasas. Ja mam este 2 male deti so speci potrebami, takze ja mam motivaciu, ze to skratka musim dat. Ja celkovo psychofarmaka zle znasam a nechcem aby moje deti mali mamu na AD, ked to naozaj nie je nevyhnutne. Brala som to ako skratku riesenia problemu a nebolo to dobre. A na to spanie je to CBD fakt skvele, ale davam si 3 kvapky 15% CBD. Celkovo sa citim lepsie, prestali mi travacie tazkosti, prestala som mat bolesti v oblasti pecene apod. Drzim palec

patt19
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitka83
autor
27. jún 2023

@patt19 spim ako babo po tom cbd

evitka83
autor
27. jún 2023

@patt19 ja som mala insomniu skoro 3/4 roka,myslela som, ze skocim z okna, neskutocne som bola vycerpana. Trittico mi pomohlo na chvilu, ale aj tak nie vzdy a tiez som z toho mala vedlajsie ucinky. AD je fakt posledna varianta ku ktorej by som sa v budunosti priklonila, nachvilu to pomoze, ale z dlhodobeho hladiska to zabija mozgove bunky a ludia maju vacsi nabeh na ochorenia typu, demencia, parkinson, alzheimer.... tak naco, ked to viem vyriesit inak