Vysadenie antidepresív - skúsenosti?

zuzkka8
7. apr 2019

Ahojte baby, neviete prosím vás, že za aký čas po vysadení prestanú v tele AD pôsobiť? Kedy sa vykolujú z krvného obehu, alebo skôr nervového systému? Viem, že sa majú postupne vysádzať, to som urobila. Ja chcem zistiť, či ma boleli svaly pre ich nežiadúci účinok, alebo to bolo pre chorobu/poruchu. Piaty deň ich neberiem.

deti95060810
7. apr 2019

ešte pekne dlho ich budeš mať .... o 2 mesiace by si mala byť úplne bez AD...

zuzkka8
autor
7. apr 2019

@deti95060810 Takže, ak som správne pochopila, tak po plnom vysadení pôsobia ešte aj dva mesiace?

zuzkka8
autor
7. apr 2019

Aby sme sa správne pochopili, ja nie som v procese vysádzania, ja som ich už vysadila a piaty deň ich neberiem.

baby26
7. apr 2019

Ja som vysadila minuly rok tiez ,tri mesiace som bola ok a potom sa,mi zas vratila choroba a musim ich zasa brat

eliska13
7. apr 2019

@zuzkka8 nemyslím, že bolesť svalov bola z toho dovodu

zuzkka8
autor
7. apr 2019

Nj, bejby, to mi je ľúto, ale predsa dobré, ak Ti v niečom narovnali myseľ.

zuzkka8
autor
7. apr 2019

@baby26 hore odpoveď pre teba

zuzkka8
autor
7. apr 2019

@eliska13 bolo to v príbalovom letáčiku ako než. účinky (myalgie, artralgie). .. Kamarátka mi dala radu, že mám zvažovať pri rozhodovaní pre a proti. Celkom múdra, vecná rada. .. Tak som sa rozhodla, že ich vysadím, aby som vedela, či je to z nich, lebo brať by som ich brala dva roky, tak aby som zbytočne nebola dva roky s bolesťou. Viem, že nemusí byť pre ne, ale aby som mala pokoj, tak som musela skúsiť. Bolo to rozhodnutie pre. Akurát mi ale začali pomáhať na myseľ, nebola taká nestála, nestabilná. Bola taká pokojná. Hm hm.

zuzkka8
autor
7. apr 2019

@zuzkka8 ten smajlík som tu nechcela dať, ale píšem na mobile, tak nedoťahujem chyby.

deti95060810
7. apr 2019

@zuzkka8 cca áno...

eliska13
7. apr 2019

@zuzkka8 v pribalovom letáku je takmer všetko
Koľko si ich brala a celý čas Ta boleli?veď vyskúšala si....uvidíš ....ja beriem dlho AD a neboleli ma každý to má inac...uvidíš možno máš iný problém neurológicky, ortopedicky malo magnézia....

zuzkka8
autor
7. apr 2019

@eliska13 idem na EMG vyšetrenie. ... Ďakujem, mala som odpovedané.