Výrobok na imunitu od Plačkovej

15. nov 2022

Zdravim, neviem či ste zachytili ale plackova spolu s alagic vymysleli nejaky nápoj pre deti ktorý je vraj super na imunitu. Chcem sa spytat že či nahodou nemate skúsenosť ?

klariska1
15. nov 2022

Skúsenosť nemám, ale ak Plačková s Alagič niečo "vymysleli", tak ja som pápež.... Radšej si kúp niečo na imunitu v lekárni a bud to určite účinnejšie... toto je len zásterka a marketingový ťah... klasický výrobok, aký kúpiš aj v lekárni (a za meenej!!), len tam dali etiketu a svoje "slávne mená", aby z naivných ľudí ťahali peniaze. Raz kolagén, potom šampón, potom tepláky, teraz už dokonca prípravky na imunitu.... Veď z toho musí byť každému jasné, o čo ide - biznis. Naozaj si radšej nechaj poradiť v lekárni alebo u lekára, urobíš lepšie. Prepáč, chytila som Ťa trochu za slovo, ale nedalo mi to.

ivi85
15. nov 2022

Si normálne robis prdel žena? A Plačková alebo Alagic sú lekárky alebo liecitelky?? Preboha autorka spamataj sa....

buberova
15. nov 2022

Pozri si zloženie 🙂 a koľko by stalo keby si si tieto látky na imunitu nakúpila v lekárni.. možno ti to pomôže rozhodnúť sa

diaalex
15. nov 2022

Odporúčam imunoglukán a nie ich blbosti 😉

kittykat22
15. nov 2022

Plackova a Alagic studovali vysoke skoly zivota a bola by si uz uplne blba, keby si od nich kupovala nimi "vymysleny" vyrobok na imunitu pre vlastne dieta.

lienka.7
15. nov 2022

Preboha 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Od nich 2 by som nedala ani psovi konzervu... nieto ešte dietatu nejaké ich super "vitaminky"👎👎👎

kornelies
15. nov 2022

🙉🙉🙉 Prepac, ale teraz chapem, preco dokazu tieto panie profitovat. Tolko sprostych Slovakov, ktori im naleteli na ich klamstva. Aspon je vidno uroven naroda, chvalabohu nie celeho.😉

tomsta003
15. nov 2022

Tomu sa hovorí zviditelnenie!!! Robís si tu ZP a AG reklamu???

zuzanka.zuzu
15. nov 2022

jediný ich produkt čo funguje je taký práškový 😉 ale nie je pre deti

simona20201309
15. nov 2022

Napíš mi. Poradím ti niečo na imunitu z Just 😉

klariska1
15. nov 2022

@lienka.7 ani psovi konzervu, presne😂😂😂

solange7
15. nov 2022

Alagic raz povedala, ze si da kolagen po zjedeni pizze. Na odvodnenie. To bol posledny vyblitok, ktory som od nej zachytila a odvtedy sa mi chvalabohu nikde nezobrazuje.

oli18
15. nov 2022

Broncho Vaxom je super, je pre deti, aj dospelých.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guliver19
15. nov 2022

Nie je mozne ako daju jednoduchi ludia zarabat takej cvarge...Spamataj sa a skus troska kriticky mysliet..

akbara77
15. nov 2022

To fakt? Toto je dôsledok zanedbaneho školstva

nika_val
16. nov 2022

Nezastavam sa ich ale oni s tym prišli iba na trh, to zloženie majú na svedomí laboratoria s ktorymi spolupracuju.. takže zase sa to nehrajte na neviem ake kritičky
Ja som Plačkovu nejaky čas sledovala na insta a musim uznať že dobre sa chopila toho čo robí...
Ano na všetko dava iba svoje meno a Queen ale očividne to na ludi zabera .. a nemyslím si že predava nejake šmejdy....samozrejme nie je to tak užasne dokonale ako to ona opisuje ale taky priemer
Pre priklad: jej kolagen v jednej davke obsahuje 4000mg kolagenu, pre ludske telo dospeleho človeka je dobre užívať až 8000-10 000 mg kolagenu na jednu dávku
Ale kopec firiem ma presne take iste gramaže ako ona slávnu Via kolagen, Venira kolagén maju rovnake gramaže ako Plačkovej.. takže ako som pisala nepredava šmejdy ale ani nič extra
A to že si vytvorila značku ktora sa predava to jej nemajte za zle..

mandzula
16. nov 2022

@nika_val zeny poburilo to slovo "vymysleli", kedze vsetci vieme, ze len vymysleli, ako na uz vymyslenej veci zarobit. Ze su sikovne, to sa im upriet neda, mne sa skor zda smutne, ze taketo typy ludi niekto podporuje kupou ich vyrobkov. Ja osobne to vnimam tak, ze kupou cohokolvek od nich vlastne schvalujem to, ake hodnoty prezentuju a s tym teda vobec stotoznena nie som.

martinkatinka
16. nov 2022

@simona20201309 no Just je to iste, len nie od Plackovej a Alagic 🙈

nika_val
16. nov 2022

@mandzula kebyže viem že má niečo fakt prelomove dobre čo niekto iny nema tak si to kupim a je mi jedno ci to je od Plačkovej alebo Alagič alebo koho..
Ale kedže tie jej veci su taky ten priemer tak načo..

martinkatinka
16. nov 2022

@nika_val priemer za luxusnu cenu... Ale ano, v tomto je teda sikovna, vie "predat".

mandzula
16. nov 2022

@nika_val u mna zas v tomto funguje princip. Mne je proste proti srsti, ze Plackova cela preoperovana ide prikladom mladym ludom, a vlastne by som sa kupou jej vyrobku na tieto jej vystrelky skladala.

lelluska
16. nov 2022

Skús si o tom trosku viac naštudovať a vnímaj pozadie Zuzaninho podnikania. Cieli presne na citlivé temy typu: chudnutie, vypadávanie vlasov, problémy s pleťou, a najnovšie aj detská imunita. Myslím, že každa zena sa už stretla aspoň s jedným zo spomínaných problemov a kazdej matke záleží na zdravi svojho dieťaťa. Baby sa uz vyššie vyjadrili, treba citat zloženie týchto zázrakov a nevyhadzovať zbytočne peniažky za dobre mierenú reklamu. Imunita je komplexná záležitosť, pozostáva primárne z genetickej predispozície a životného štýlu. Zial žiadny “prášok, cukrík, gumík” imunitu v zasade neposilní.

ejmylia
16. nov 2022

Nič takéto by som nekupovala, príde mi to ozaj len ako marketingový ťah, kopa peňazí do luftu a nič z toho.

myrra81
16. nov 2022

od hentych dvoch sliepok ani zrno!!!!! nikdy!!!!!

janulik2008
16. nov 2022

radšej C & D napr od Jamieson ;)

martinapn
16. nov 2022

@mandzula Nie šikovné.Vychcané ☝️

ivi85
17. nov 2022

Mňa ,,baví,, ešte jedna vec.... Táto múdra a krásna žena, ktorá má milióny určite z predaja kolagénu 🤦sa mimoriadne teši že aj vďaka tejto negatívnej reklame ma sledovatelov.....v živote som nebola na jej instagrame či čo to má, netuším ani že predáva nejaké tepláky či šampón,ale verím tomu,že vďaka tejto diskusii si na ňu kliklo ďalších x fanúšičiek. A je úplne jedno, či zo zaujímavosti, alebo len tak z riti, alebo aby si objednali nejaké zázračné produkty a prečítali si užitočné rady do života,stále jej to prináša to, čo ona chce. Ja ju ignorujem a ani ma teda nenapadne aby som svoj čas strácala rolovaním jej stránky. To radšej budem po večeroch hajzle pucovat...je chorá doba kedy influecerky či ako sa to volá majú väčšiu hodnotu ako ľudia,ktorí niečo vedia a mozog používajú aj na rozmýšľanie. Hovk

cacianka
17. nov 2022

@ivi85 👍👍👍

althejka
17. nov 2022

Hihi tak to bude šupa kúpa😃 " nieco na imunitu " znie lakavo .