Vyrážky počas tehotenstva, príznaky pri viacerých tehotenstvách

25. apr 2020

Ahojte, je tu prosim niekto kto mal problemy s vyrazkami pocas tehotenstva? Ale naozaj rozsiahlimi na tvari aj na chrbte a potom druhe alebo ine tehotenstvo uz tie problémy nemal? Ide o to, ze ja som pocas prvého tehotenstva mala dost velke problemy s vyrazkami na tvari a na chrbte a na ramenach. Bolo to fakt hrozne a nie len esteticky. Stale som ich mala zapalene :(. Trvalo rok kym som sa ich po tehotenstve uplne zbavila ale aj tak mi ostali flaky. Rozmýšľame teraz nad dalsim babatkom ale ja sa hrozne bojim ze to bude znova a ze to zanecha take nasledky, ze uz navzdy budem mat znicenu tvár aj chrbat. Prosim ak je tu niekto kto mal take problemy pri jednom tehotentve a pri druhom uz nie tak ma ukludnite prosim 🙏🙏🙏 viem ze pre niekoho je to banalita ale pre mna to bolo naozaj hrozne a zle som to znasala.

kiki68
25. apr 2020

Ja som tiez vyhadzana v tehu, teraz sa mi spravili aj pigmentove flaky pod okom. Beriem to tak, ze po porode to vezmu ipl a kadecim. Proste renovacia fasady

autor
26. apr 2020

@kiki68 ja mam flaky po tehu po celom chrbte. Myslis ze ipl na to pomoze? Je to drahe?

kiki68
26. apr 2020

No jedine to pomoze, mne pred tehu odstranovali flak na nose ipl a zabralo. Oni najprv zistia o aky flak ide vlastne a potom s tym robia. Za moj flak na ipl som platila 40 eur. Tam sa to rata na impulzy myslim. Teraz budu skody vacsie, to je jasne. Takze ratam okolo 200 eur.

autor
26. apr 2020

@kiki68 no flak na nose 40e ale cely flakaty chrbat ved to sa nedoplatim 😅

kiki68
26. apr 2020

To je rozne, neviem ci na chrbat sa nepouziva iny typ svetla. Tvar je totiz delikatnejsia. Predsalen keby to na nose domrvia tak si to vsimne kazdy...