Vyrážky po tele

buratinko1
5. mar 2022

Zdravim. Posledny tyzden som sa vyhadzala po tele. Kazdy den sa mi objavujú nove vyrazky. Som si myslela ze ide o nejake štípance, uz som madrace vysavala, perinace, obliecky prezliekla, dokonca jednu noc spala aj mimo domu, a aj napriek tomu si najdem na tele kazdy den novu vyrazku. Dosť svrbia, manžel nemá nic, a som skoro 3 mesiace po porode a ani syn nic na tele nemá. Neviem z coho to moze byť. Pripajam aj fotky. Na nohe na lytku sa mi objavili v takomto mnozstve vcera z noci do rana, na bruchu deska poobede a uz sa mi objavili aj na ruke teraz vecer. Nemali ste niekto nieco take? V nedeľu som prvú vyrazku spozorovala na zápästiach.

vorkola
5. mar 2022

No, smer mudr.Moze to byt hocico,napr.alergia na lieky nejaku potravinu,nieco s krvou, s crevami .Mudr,obvodak ti najskor da urobit odbery krvi mocu stolice,a potom rozhodne

buratinko1
autor
6. mar 2022

@vorkola vo stvrtok som bola u doktorky a brali mi krv aj crp a ziaden zapal nemam v sebe, robili mi odbery ci mi mineraly nejake nechybaju alebo co, železo a tak a vysledky boli vsetky v poriadku, praci prášok som nemenila, jem stale to iste, nic nove som nezaradila tak ja uz fakt neviem co to moze byť

hlubik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz