Vyrážky po Puelle

misulik1310
15. aug 2024

Ahojte baby, prosim Vás tie ktoré ste sa vyhadzali z puelly bolo to hned ked ste začali v nej prat či až po neakom čase ? Mne sa dnes vyhodilo par vyražok pod krkom zatial len a mam pocit že to bude asi z toho lebo nič nove nepouživam ani som nič nove nejedla, a naj by bolo keby ste mi povedali ako približne tie vyražky vyzerali dakujeeem

rodinka20
15. aug 2024

Ja osobne ich nemám ani moja rodina. Ale známy, mali... Nemusia sa objaviť hneď.

pribinak
15. aug 2024

Aa čudujem, že po zlých skúsenostiach čo tu baby písali to ešte niekto kupuje

misulik1310
autor
15. aug 2024

@rodinka20 ja som si pred kupou pozicala od svagriny trocha a vyprala.som na liecky uz 3x a nebolo nic tak som vcera kupila a bam zrazu mam vyrazku len cudujem ze to nieje na celom tele ale iba trocha pod krkom

nikha2809
15. aug 2024

Syn sa vyhadzal, cca týždeň čo začal nosiť veci v nej oprate

rodinka20
15. aug 2024

@misulik1310 a akú máš ? Vyrážky nemusia byť na celom telo.

misulik1310
autor
15. aug 2024

@nikha2809 a vsade to tele ci ? A ako vyzerali prosim ta

enusamt
15. aug 2024

Puella uzasne vonia, ale bohuzial..
Kvoli mojej a synovej alergickej reakcii, sme ku prestali pouzivat.. Strasne nas svrbel dekolt, ramena a stehna

misulik1310
autor
15. aug 2024

@rodinka20 tu zelenu

misulik1310
autor
15. aug 2024

@enusamt no mne tiez ako je dekolt par vyrazok len taky kusok v tvare mince mam vyrazky inal nikde nic zatial

nikha2809
15. aug 2024

Všade nie, nohy, ramená, krk...

nika_val
15. aug 2024

@misulik1310 ja som mala najskôr vzorky a bola som mega spokojná žiadne vyrážky ale potom som sú kúpila veľkú fľašu Žltú a začala v nej prať pravidelne všetko
Po cca 2 mesiacoch som si začala nachádzať na nohách suché fľaky, boli také tmavšie ako moja koža ale nie úplne červené. Postupne sa zväčšovali a pribúdali nové. Skúšala som na to všetky mastičky aj od kožnej a nič nepomohlo. Vymenila som kozmetiku všetku za takú pre alergikov a nič. Až potom ma napadlo prestať prať v Puelle a všetky fľaky zázračne zmizli 🙂

maminkadeticiek
15. aug 2024

Nic prekvapive.Puella craj dokaze aj rozleptavat nadobku ako pisali niektore zeny,vyrazky ma neprekvapuju.Ja mam skusenosti "len" s vyraznym zhorsenim ekzemu.

nika_val
15. aug 2024

@misulik1310 ja som takéto na nohách a zadku najviac
A potom aj pri prsiach sa mi 2 spravili
Ako som písala všeličo som poskúšala na to krémy, maste, a nič nepomohlo až keď som prestala Puellu tak pomaly začali blednut až zmizli úplne

misulik1310
autor
16. aug 2024

@nika_val takto mi to nevyzeralo uz to aj zmizlo tak uvudim ci to je z toho ja som mala take trocha cervene bodky ako potnicky to vyzeralo lenze som sa hned zlakla lebo taku reakciu ale velku som mala na celej hrudy krku z vonaveho domova ale zatial vyzera ze to boli asi potnicky uvidim este skusim a ked sa to rozsiri tak vsetko z nej preperiem