Vyrážky na rukách

30. jún 2024

Dobry den, v stvrtok sa mi vyhodili vyrazky na ruke iba zopar, no o den neskor sa mi vyhodili na druhej ruke ovela viac a strasne svrbia mam pocit ze stale pomalx pribudaju. Neprijemne svrbia. Moze to bxt z toho ze mame doma od soboty novu macku? Nikdy som sa este z ziadnej macky nevyhadzala. Dakujem vopred za odpovede zelam pekny den

egonsk
30. jún 2024

povedal by som, ze alergia, ale vidim, ze tie vyrazky maju bledu stred a nemaju vyraznejsie cervene naokolo, takze sa obavam, ze to bude choroba ...

egonsk
30. jún 2024

sarlach a kiahne obdobne vyzeraju v pociatku myslim... uvidis ci ti nabehne teplota a ci sa ti aj v ustach nieco nevyhodi. Kontaktna alergia aspon z mojej skusenosti robi aj cervene flaky, nie len samostne vyrazky.

autor
30. jún 2024

@egonsk kiahne som uz mala, pisala som doktorovy poslala aj fotky povedal ze to bude z macky mam kupit fenistilove kvapky a uvidime ci to prejde, dufam ze to nebude ziadna choroba

egonsk
30. jún 2024

no tak uvidis, kiezby to bola iba alergia - to vsak budes macku musiet poslat inemu stastlivcovi.

autor
30. jún 2024

@egonsk verim v to ze to je alergia, macka dnws ide prec kvoli tomu uz ma noveho majitela :’(

egonsk
30. jún 2024

neplac a nesmut za macickou, najdi si chlapca, to je tiez take domace zvieratko 😁