Vyrážky na prstoch

misssulik
30. jún 2024

Ahojte , spravili sa mi mi nedávno malinke vodnate pupačiky na prste a teraz sa mi to rozšírilo aj na druhý … volala som kožnej no ta ma môže zobrať najbližie o mesiac . Tie vyrážky alebo čo to sa dajú prasknúť a je v nich voda . Neviete z čoho to môže byt ? Pripadne čo by mi mohlo pomôcť ?

brezza
30. jún 2024

@misssulik ekzem

minenkak
30. jún 2024

@misssulik ekzém, moje decko to má

misssulik
autor
30. jún 2024

@minenkak a ako to liečite prosím vás

minenkak
30. jún 2024

@misssulik podľa toho z čoho to ,teraz to máva zo stresu,keď bolo malé imunoglukan a to čo robilo zle sme vylúčili zo stravy,viem, že aj mäso istý čas bolo tabu,už moc teraz netuším čo robí keď sa to zhorší

misssulik
autor
30. jún 2024

@minenkak Ja som si to všimla hlavne že sa mi to zhorší cez noc keď spím akokeby potenie ale aj ten stres môže byt príčinou .

jana121212
30. jún 2024

@misssulik dyshidrotický ekzem, vygoogli si. Snaž sa vyhnúť kozmetike, čistiacim prostriedkom, používaj rukavice

hnedovlaska1234
30. jún 2024

Ja som presna mávala na ruke toto isté a nikdy som nevedela,že čo je to za ekzém a ani som nikdy nedokázala prísť na to,že z čoho to mám.

brezza
30. jún 2024

@misssulik ano, pot to zhorsuje. Aj mne sa to zhorsuje v noci ked je teplo. Nesmiem strkat ruky pod perinu

brezza
30. jún 2024

A mam sennu nadchu a v tomtk obdobi sa mi zvykne prejavit aj takto na rukach

pau_linka
30. jún 2024

@misssulik ahoj, tiez som presne toto mala, mne to sposoboval saponat na riad (konkretne Jar). Ked som ho prestala pouzivat a navyse som zacala umyvat v rukaviciach a obmedzila namacanie ruk na minimum, zmizlo to 🙏

zuzana76
30. jún 2024

dyshidroza je to, mala som to teraz tiez, mam to v lete, na konci sk. roka, asi aj zo stresu, trva to par tyzdnov a zmizne to

mk1111111111
30. jún 2024

Aj ja to sem tam mam, potom to jednoducho zmizne