Vyrážky na kolenách

ankare
11. nov 2017

Prvé dve fotky sú odfotene vyrážky na kolenach. Tie sa mi urobili nedávno.
Tretia je z priehlavku.
Sú rovnaké? Čo to Je?
Nesvrbia.

jumama
11. nov 2017

Nehravas sa vela s dietatom klaciac na kolenach? Mne sa take podobne, poriadne vysusene, na priehlavkoch robilo, ked som vela klacala na nohach, na zemi, na koberci. Lekarka ked mi to videla, tak vravela, ze tak zacina psoriaza, ale ked uz ovela viac chodila nasa a nehravali sme sa tolko klaciac pri nej na zemi, tak mi to vymizlo.

evita_g
11. nov 2017

vyzerá to ako psoriáza podľa mňa... a súhlasím s @jumama môže to byť aj z častého kľačania

ankare
autor
11. nov 2017

@jumama
@evita_g
To na kolenach mám veru odkedy mám maleho. Aj keď sa kupe, klucim pri nom.

maca2014
11. nov 2017

Vyzera to ako psoriaza, u mna sa prejavila po porode takymi suchymi flakmi na kolenach aj na clenkoch

ankare
autor
11. nov 2017

@maca2014 da sa to liecit?

babatkoo
11. nov 2017

@ankare ja mam to iste a iba na kolenach. Pridam sa k sledovaniu rad.

maca2014
12. nov 2017

@ankare určite sa dajú zmierniť príznaky, kožná mi predpísala maste, možno by pomohla aj úprava stravy, viac by ti o tom povedala lekárka, pri prvej návšteve mi kožná dala výmenné líístky k lekárom od zubára po gynekológa, chceli zistiť či nemám v tele nejaký zápal, .. mne sa to spustilo po pôrode zrejme stresom a unavou.. je to genetické ochorenie, tak ak to má niekto z vašej rodiny, tak je možné že ste to zdedili ..inak niekedy sa mi zdá že je to lepšie, nie je to tak vidieť a potom príde obdobie ked to vyzerá velmi zle