Vyrážka pod prsníkom

24. feb 2023

Ahojte najde sa tu niekto kto mal podobny problem? Mam vyrazku pod prsnikom davam si visnovsky balzam/masticku ci ako to nazvat mam s tym dobre skusenosti Vzdy mi “ vytiahne”
hnis A nasledne praskne a uz osetrujem vyrazku ak mam… len betadine roztokom..
Lenze toto je dos znepokojuce miesto
Este som pod prsnikom nikdy vyrazku nemala
gynekolog ma do stredi dovolenku a kam sa pozriem na Googli Tam mam rakovinu cize radsej nic uz necitam a prisla som sa poradit sem kym navstivim lekara
Dakujem

tinulqa
24. feb 2023

Podľa MBA to je len znejúce vyrážka z podprsenky predpokladám nemali ste nejakú novú alebo xcipkovane

autor
24. feb 2023

@tinulqa co je bma? 🫣 nie nemala som Novu..
Netusim fakt z coho zeby..Pot? Ale kupem sa kazdy den v lete ked su horucavy Nic podobne nemam nie to v zime nechapem som vystrasena

bessie12
24. feb 2023

mne sa obcas taketo vyrazky na prsiach tvoria. Trva to trochu dlhsie kym to zmizne. Nic vazne.

autor
24. feb 2023

@bessie12 pod prsnikom?? A bolia? Pride mi ze je to zapalene 😒

bessie12
24. feb 2023

ano pod prsiami alebo na boku prs. A ano, bolia.

autor
24. feb 2023

@bessie12 no des vsetko raz musi Byt prvykrat .. ale ten strach ze coto je
Tvrde cervene bolave..
Gynekolog si dovolenkuje
Musela som sa poradit tu lebo mi to uz nedalo

yanni
24. feb 2023

tvrde cervene bolave? No uplne normalny podkozny "jebak". Bud vybehne a vytlacis alebo casom zmizne akoby sa vstrebe. Ale trva to dlho.

bessie12
24. feb 2023

jasne. Strach je na mieste hlavne, ak nevies co to je. Daj si na to nieco proti vyrazkam, ked chces. Ono ti to po case zmizne aj samo.

autor
24. feb 2023

@yanni mam pocit ze od kedy davam…
Visnovskeho tak je to horsie ale tak.. celkovo ten proces je asi taky kym to “ vytaha “ hnis kazdopadne aj ked budem za trapnu pojdem na Gyndu
Tak ci tak.. nech mam Klud

autor
24. feb 2023

@bessie12 dakujem za pochopenie davam visnovskeho a betadine boli jak svina a este ked mam podprsenku hroza

yanni
24. feb 2023

Neviem kto alebo co Je visnovsky, ale toto je fakt uplne normalny jebak. Nic s tym nerob, ono to zmizne same.

bessie12
24. feb 2023

pokial nemusis, tak nenos tu podprsenku. Nechaj, nech to "dycha".

belaanabela
24. feb 2023

Hneda smradľavá top mast gafrova pomôže neublíži,vytiahne hnis upokojí, je to hnus jebak podráždený od potu a trenia podprdy

tinulqa
24. feb 2023

Sorry malo tam bud mňa skáču písmená ako sa im chce

slavomira236
24. feb 2023

A nemooze to byt absces? Mne sa spravil na zhybe pod prsníkom zvecera do rana, zacalo to dost boliet skoncila som na chirurgii s drenazou kedze bolo to podkozne

dada558
24. feb 2023

Daj si na to ichtoxyl masť alebo gafrovu masť a gázu a na noc si to prelep. Je to normálna vyrážka a mávam to často.

kacena1991
24. feb 2023

Ja som to mala nedavno, tvrde zapalene naokolo bolave trvalo dlho kym sa to vstrebalo a zmizlo ukazovala som to aj obvodnemu aj gynekologovi a obaja povedali ze to nic, ze sa len zapalila folikula ci co to... Potierala som si to inak len alpou a chodila som co najviac bez podprsenky nech sa to este viac nedrazdi

pinkgirl
24. feb 2023

Stačí keď pôjdeš k všeobecnej lekárke, nemusíš ku ženskému dr. Je to povrchové - spravil sa ti zapálený vred/vyrážka. Ak ti Višňovského oleobalzam nepomáha, tak ti dr.moze predpísať framykoin masť alebo ťa pošle na chirurgiu.

autor
25. feb 2023

Dakujeeem ste ma ukludnili ❤️

zuzlicek44
9. aug 2023

Dievčatá ja mám niečo také už 2 roky... Prvý polrok rok to bolo takéto a potom som to zacala vytláčať lebo už bola pod kožou taká tvrdá gulička. Vyšlo odtiaľ maaaalinko bielej hmoty
( zapachajucej) ale iné ako jebak,skôr také tvrdé. Stále si raz za čas odtiaľ niečo horko ťažko vytlačim..je to na blbom mieste také držať kozu hore a ešte aj tlačiť je des...tá tvrdá guľka je tam stále....
Raz som o tom hovorila gyndosovi tiež poved že je to ok,ale nepozrel to. Začína mi to trocha vŕtať v hlave...predsa 2 roky je už dlhá doba... Foto robené dnes

meca
20. mar 2024

ako sa to vyriesilo s vyrazkami?

autor
20. mar 2024

@meca sama zmyzla bolo to z podprsenky

meca
20. mar 2024

Ja mam taky istý problém. Aj ta to stipalo? Co si si dávala?

autor
20. mar 2024

@meca Betadine roztok a som prelepila… Skus ono to zmyzne casom urcite len je to neprijemne

autor
20. mar 2024

@meca neviem ci stipalo ale urcite bolelo

meca
20. mar 2024

@bessie12 a ako ti to prešlo?

meca
20. mar 2024

Ja keď sa toho dotknem pri natierani je to veľmi bolestivé..

bessie12
20. mar 2024

@meca je to bolestive, pretoze je to zapalene. Preslo mi to samo asi po 2 tyzdnoch. Niekedy sa to tam drzi aj dlhsie. Obcas som si to natrela kremom proti vyrazkam alebo cajovnikovym olejom. Objavuje sa mi to pravidelne. Aj teraz mam a hned 2. Je to z podprsenky.

meca
20. mar 2024

@bessie12 bolelo ta to aj z boku prsníka?

bessie12
20. mar 2024

@meca zapalena vyrážka vždy bolí