Vyrážka pod prsiami

blueponny111
4. júl 2016

Dobrý večer dievčatá a ženy! Mám mierne delikátny problém. Asi pred dvoma týždňami som si pod prsiami našla divné podkožné vyrážky, ktoré z času na čas pália a mierne bolia. Mám tam aj tmavé fľaky. Mali ste podobný problém? na začiatku som si myslela, že jej to z toho tepla. No keď sú tie hrozné horúčavy používam pod prsia detský púder, aby boli stále v suchu.
Prosím odpustite si podobné hlúpe narážky typu "máš to z potu začni sa umývať". umývam sa každý deň!
Mám však väčšie prsia. Je s nimi len starosť :(
Každopadne ak by niečo napíšte mi k diskusií pár slov. S pozdravom Eva (24 rokov) 😉

tobnuf
4. júl 2016

Ja mam tiez podobny problem az na to ze nie pod prsiami ale na prsiach 😕 ono to cele napuchne boli to.. potom z toho vytecie hnis a ostane tmavy flak potom. Nechapem z coho sa mi to robi tiez mam vacsie poprsie 😕

blueponny111
autor
4. júl 2016

@tobnuf Asi by sme mali zájsť k lekárke s týmito kožnými patáliami. Ale je mi to trošku nepríjemné. Preto by som bola radšej, keby sa na to dala kúpiť nejaká "mastička" v lekárni 🙂

glorikarebeka
4. júl 2016

@blueponny111 mne poradila v lekarni PYTHIOL alebo PHYTIOL uz neviem ako sa to pise,aj my to pomohlo 🙂

blueponny111
autor
4. júl 2016

@glorikarebeka ano pytiol ten poznam tiez som si ho sama naordinovala 🙂 ten sa pouziva aj na detske zadocky tam zabera 🙂 ja som ho vsak pouzivala iba dva dni :/ musim si ho znova kupit snad pomoze

glorikarebeka
4. júl 2016

@blueponny111 treba dlhsie,ja som ho pouzivala cele leto min.rok a aj ked my to uz ustupovalao tak som davala kremu menej a toto leto vobec nic,tak som stastna ako blcha,tiez mam prsia ako Pamela 😀

katulkaaa24
6. júl 2016

Babulky skúste Holtov krém. Nevonia síce nejako krasne 😉, ale je účinný. Stojí len cca 1.50 €🙂

maykaaa1122
9. máj 2017

Babulky skúste care krém. Nevonia..ale super hydratuje..a co ej dolezitejsie..a vola sa ta znacka bepanthen

evittam
9. máj 2017

@maykaaa1122 Uz to tu,prosim ta, prestan spamovat. Si v kazdej teme kde treba nieco natriet......😖