Výrastok pri oku a alternatívna liečba.

kety123
21. jún 2019

Prosím Vás má niekto skúsenosti s vyrastkom v oku, je možnosť to odstrániť aj alternativnou liečbou? Keďže je to dosť citlivé miesto ...

lucka12399
21. jún 2019

@kety123 ja osobne to nemam ale poznam strasne vela ludi co to maju .. a davali si to odstranit 🙂

kety123
autor
21. jún 2019

@lucka12399 ďakujem 🙂 boli sme u dr. Tá by to vypálila ..ubezpečila ma,že to nie je nič vážne len ma zaujíma či by nebola aj iná možnosť.

lucka12399
21. jún 2019

@kety123 myslim ze znamej to tiez vypalovali ..

0hena0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
21. jún 2019

@0hena0 neradte nebezpečnú vec,tu ku kontaktu s okom dôjde zaručene...

@kety123 iná možnosť ako chir. zásah- elektrokauterom alebo miniskaplelom nie je...pracujem s očami

0hena0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svettii
21. jún 2019

Ja som niekde čítala, že to zmizne keď to pravidelne potieraš octom ale to tiež neviem či by som riskovala keď je to na takom mieste

janinah
21. jún 2019

@svettii prosim nepiste co ste kdesi citala.je to hlupost a napiste.ze ste laik.tu sa snazime davat odborne rady

kety123
autor
21. jún 2019

@janinah Ďakujem za odpoveď 🙂, ide o to že to má moje dieťa a strašne sa bojí, dr nám aj ukazovala čím to vypáli ale dostal paniku .. už som u nej tak bola dva krát a ani raz sa to nevyriešilo. Už mu to za tu dobu zhrublo. Preto som sa pýtala na alternatívu .. ale nemám s tým skúsenosti a nechcem mu nechtiac pohorsit.

galioska
21. jún 2019

@svettii do oka ocot?🤦🤦🤦

zubajdi
29. jan 2020

@kety123 dobrý den, nasla som vas prispevok a chcela by som sa spytat, akym spôsobom vam to u dr poriesili a ako sa to hojilo. Mam rovnaký problem a neviem kam a tym ist. Dakujem ta odpoved