Výrastok na vagíne. Čo to môže byť?

krasnalalia
23. jún 2014

Ahojte maminky,nemaminky mam taky problem ked sme s priatelom mali inti.sex tak priatel mi zacitil na zaciatku vaginy niaky vyrastok opisal mi to ze ako golicka to je nieje touplne na zaciazku ale kusok vo vnuty mam strach ze co to moze byt ked som sa umyvala zacitila som to aj ja. Hrozne sa bojom ze to nieco vazne je poradze mi nemal niekdo podobny problen nemoze to byt s kondomu ☹ je to ako ked je podkozny tuk ale bojim sa co to je alebo to moze byt s interupcii ???

ushuaia
23. jún 2014

@krasnalalia tento problem ti najlepsie ozrejmi gynekolog...

krasnalalia
autor
23. jún 2014

To viem ale mam strach ze co mi povie ☹

marseillka
23. jún 2014

@ushuaia toto neni otazka pre MK ale gynekologa...

ttctwins
23. jún 2014

@krasnalalia - hlavne klud. Pokial to gynekolog neuvidi, nikto ti neporadi. Moze to byt vsetko a uplne nic ;) Rano zdvihnes telefon a zavolas po termin. A dovtedy to predychas a prestanes sa bat prosim ta ;) Z kondomu to nie je urcite a interupciu radsej komentovat nebudem, niektori lekari to robia velmi brutalne, hrozne nieco hlavne bez rozdielu, ci to bolo milovane babo, ci nechcene :(

marseillka
23. jún 2014

@krasnalalia toto je otazka pre gynekologa...nie pre nas MK..mozme len hadat...co ti bude na dve veci.

ushuaia
23. jún 2014

@marseillka to som jej poradila aj ja... 🙂

krasnalalia
autor
23. jún 2014

marseillka preco by nebola otazka myslim ze si kazdY jeden znas moze polozit otazku ja vam nekazem nanu reagovat chcela som radu a podporu a nie flegmaticku odpoved ,,, :-I

ushuaia
23. jún 2014

@krasnalalia myslim, ze ja by som mala vacsi strach nechat to tak...a dumat co to moze byt...nemusi aj nic vazne...ale tu ta nevysetrime...u lekara budes mat 100% istotu, povacsine su to tukove podkozne gulicky...,treba pozbierat odvahu...

krasnalalia
autor
23. jún 2014

Dakujem vam baby budem musiet ist aj ked mam hrozny strach ale lepsie skor ako neskor ,,, ono to je stale rovnake nerastiw to nastaszie niekedy to tam ma inokedy necitit ja neviem

krasnalalia
autor
23. jún 2014

A tie podkozne tukove gulicky su co to to nevymyzne?

ttctwins
23. jún 2014

@krasnalalia - necitis proste krcok maternice? Ten sa stahuje dozadu a zasa klesa nizsie pocas cyklu, podla toho, ci mas pred menstruaciou alebo po nej. Ale fakt zbytocne spekulovat, lekar ti odpovie najlepsie.

krasnalalia
autor
23. jún 2014

@ushuaia dakujem ved budem musiet a tie podkozne tukove gulocky su co to nezmyzne

ushuaia
23. jún 2014

@krasnalalia drzim palce... 🙂 , kazda navsteva gyn. lekara je tak trosku stresujuca... 🙂

krasnalalia
autor
23. jún 2014

@ttctwins uz som mala menstruaciu a nie ja to mam na zaciatku posvy nie vo vnutri

ushuaia
23. jún 2014

@krasnalalia nemam s tym az take skusenosti...ja som taka ked sa nieco ,,vyskytne,, co sa vymyka norme, navstivim radsej lekara ako byt v strese... 🙂

ushuaia
23. jún 2014

@krasnalalia juj tato ma otravuje musim mu dat pc... 🙂 , tak este raz drzim palce...dobru...

krasnalalia
autor
23. jún 2014

@ushuaia to je my zeny musime vela pretrpet mam dve deti a bojim sa ze sa mi nieco stane ,, cakala som aj tretie ale zo zdrav.dovodov som si ho nemohla necha tak som musela ist na interupciu preplakala som cele dni a teraz placem zas ze co to mam mam hrozny strach ☹ dakujem za rady a podporu

krasnalalia
autor
23. jún 2014

@ushuaia dakujem dam vediet mam dobreho gynekologa chodim k primarovy tak snad mi povie dobru spravu

mystisch
23. jún 2014

@krasnalalia prosim ta...hlavu hore...ak by to bolo neico vazne podchytia to na zaciatku... a moze to byt vselico...tukove...moze to byt vaginalna bradavicka...ta neboli..nerastie...nesmies mat strach ist za lekarom...hlavu hore...si mamina...mas dve krasne zdrave deticky, ktroe ta potrebuju a musis byt silna...keby to mal niekto v tvojom okoli...tiez by si mu poradila...aby isiel hned k lekarovi :D
urcite to bude banalita... mozno ti to hned aj vypali a budes mat pokoj . drzim palceky...vklude sa vyspinkaj a zajtra rano to hned ries

lenkarobko83
23. jún 2014

@krasnalalia aspoň si daj svoje foto, alebo žiadne 😉 Si slávna, na poslednej foto si ty ?! http://victorialaubert.blogspot.sk/2010/12/my-i... 😀

krasnalalia
autor
24. jún 2014

Dakujem baby za rady

krasnalalia
autor
24. jún 2014

@ushuaia tak bola som na kontrole vraj to je z prehnanej hygieny a mam to vysuchane preto sa mi to tam urobilo dostala som mast ktoru si mam aplikovat dakujem vam za podporu 😀

koniarova
24. jún 2014

@lenkarobko83 Ja toto nepochopím. Na hlavu padnuté, dávať si cudzie foto. 😕 😕 😕

lalinko2010
24. jún 2014

@krasnalalia z prehnanej hygieny a máš to vyšúchané? to snáď nie! z toho ti žiadny výrastok na vagíne nevznikne! to čo bolo za lekára???? 🙄

marcella24
24. jún 2014

Haha to je riadna blbost bud si robis tu srandu ty z nas alebo doktor s teba lebo pocula som uz kadeco ale toto

radina
24. jún 2014

Aj ja mam taky kozny vyrastok, vola sa to fibrom - kukala mi to gyndoska a ja to mam na takom mieste, kde sa mi dost koza sucha. takze ano, moze to byt aj z trenia , je to to iste ako tie stopkate fibromy, co sa robia najma pod prsiami , na krku atd, kde sa koza viac drazdi. sla by som ale na gynekologiu ci to nie je nahodou bradavica. 😖

marseillka
24. jún 2014

@krasnalalia ja som to nemyslela vobec v zlom...je mi luto, ze to tak vyznelo..ja len, ze my to ani nevidime, ani vacsina z nas nema potuchy co by to mohlo byt a netreba to brat na lahku vahu, preto som napisala, ze naj bude sa opytat gynekologa, lebo to nie je sranda...a zas to neni otazka typu: ci kupit pampersky ci lidlovske plienky...pre porovnanie 😉