Vypadnuté vlasy po umytí

7. sep 2023

Prosim Vas vypadne vam viac vlasov po umyti? V lete mi nikdy nepadali teraz mi padaju dost nerozumiem tomu.

miamia04
7. sep 2023

Aké máš dlhé vlasy? Mne veru aj viac.

kiwi3
7. sep 2023

mne vypadne takychto chumacov aspon 5 za jedno umytie

autor
7. sep 2023

@miamia04 takto dako cca 2 cm menej uz som sa dala podstrihnut a stale padaju

autor
7. sep 2023

@kiwi3 a ake mas dlhe vlasy a hustotu???

kiwi3
7. sep 2023

o par cm dlhsie a hustotu asi podobnu, takto mi ale padaju aspon 15 rokov, asi mi dost rychlo rastu nove, lebo plesata zatial nie som.

miamia04
7. sep 2023

Tiež som podstrihávala kvôli tomu, ale už dorástli a padajú, okrem toho, keď vlasy vykefujem, strašne veľa sa mi zdá, že vyčešem tiež . Aj po zemi stále zbieram.

viestta
7. sep 2023

Ja mam tolko po cesani na kefe, v sitku po umyti ovela viac. A ide jesen, vtedy aj clovek "meni srtst" a viac "plzne".

kikulienkadd
7. sep 2023

Ahoj,mám kučeravé vlasy, rozčesávam len keď umývam, ale vypadne mi asi 4× toľko vlasov tebe.

simca06022011
7. sep 2023

Keby som len toto mala toto mi vyoadne aj ked si hocikedy rozcesem kefou vlasy pocas dna.... ved tor rozmotaj a porataj... stovky vlasov ze by bolo nutné robiť paniku to nebude ;( kazdy deň človeku vlasy vypadnú.

Veľa vlasov ktoré vypadnú ani nie sú vypadnute od korienkov, ale odlomene.

lienkashcj
7. sep 2023

Mne raz kaderníčka povedala ze za deň vypadne aj sto vlasov a je to v pohode a ja mám aj 3 také chumače keď si zmývam vlasy.

marcellka32
7. sep 2023

Denne môže padnúť 100 vlasov to je v norme, treba ich zrátať ;)
Ak je to 150 a viac, treba riešiť vyšetrenie štítnej žľazy, ak je ok, ide sa ďalej trichologicke vyšetrenie

aandrea9
7. sep 2023

Nezmenila si šampón? Ja áno a vlasy mi padali po každom umytí 🤷‍♀️ tak som sa vrátila k predošlému a je to OK.

jankak055
10. sep 2023

Skus zmenit sampon.

autor
10. sep 2023

@jankak055 nepouzivam 1 znacku mam asi 5 druhov padaju vzdy nech pouzijem ktorykolvek

ysseba
10. sep 2023

Podľa mňa je toto množstvo úplne v pohode, na dĺžku/hustotu nič hrozné.

jankak055
10. sep 2023

Skus nejake vitaminy teda. Ale podla mna je tiez to mnozstvo ok. Ja mam tak 3x viac...a to je tak bezne u mna. Bolo aj horsie.. po porode...