Vypadlo mi veľa vlasov. Čo mi pomôže?

30. nov 2022

Ahojte ,mala niektora zienka skusenost ? Asi 5 mesiacov dozadu som si odfarbovala u zlej kadernicky vlasy,ta mi och extremne zničila ,musela som sa ostrihať nadarbiť na tmavšie lebo to bol fakt extrém,vlasy sa mi štruktúrovo dali dokopy ,ale vypadli mi,začala som jesť viac vitamínov ,ale vlasy vôbec nehustnú,rozhodla som sa až na predĺženie ,nechcem ale zanedbať starostlivosť o ne ,aké produkty vám dali vlasy dokopy a pomohli aspoň trošku zhustnúť?

sovicka94
30. nov 2022

vitaminy ti moc nepomozu jedine co ozaj pomaha je kazdy jeden den si davat do vlasov vodicku napr. alpecin, milva quiunine, alebo zihlavova pripadne lopuchova voda. ale ozaj poctivo “hnojit” pri korienkoch nesetrit tou vodickou a ked ta napadne aj 2x denne si to dat a uvidis kolko vlaskov ti zacne rast 🙂

angelika013
9. dec 2022

Ahoj aj to sa občas stáva, že takto dopadne návšteva u kaderníčky 🙈 Čo by ti pomohlo na rast vlasov ? A nerozmýšľala si nad bylinnou cestou ? Ak chceš vedieť viac info, tak mi napíš správu, rada ti pomôžem 😊

madielilly
10. dec 2022

Mala som podobný problem. Tiez zla farba a enormne vypadavanie vlasov,ci zgumovatenie koncov.Pomohlo mi iba to,ze som tie konce ostrihala pokial sa dalo,zafarbila na podobnu farbu aka vyrasta original aby ma to nelakalo na zafarbenie a zároveň nevyzerala ako farebny klaun a beriem biosil.A ked sa postavim pred zrkadlo tak si 50x vynadal a 100x hryznem do ruky,len aby ma nenapadlo si to zase zafarbit.A postupne chodim ku kadernicke a vystihavam staru farbu

krstn003
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz