Vypadávanie vlasov po vysadení antikoncepcie

bajachalupka
27. dec 2021

Ahojte žienky 🙂
Som niečo cez mesiac od vysadenie HAK a začali mi fakt extrémne padať vlasy, normálne celé pramene vlasov či už pri česaní, umývaní alebo ak len tak keď si prejdem po vlasoch
Už som sa dala aj ostrihať na kratšie nejakých 20 cm
Čo pomohlo vám? Nejaké vitamíny doplnky alebo niečo?
Vopred vďaka 🙂

buzz5
27. dec 2021

@bajachalupka mne strašne začali vypadať po pôrode, vlastne to bolo tiež od hormónov a najviac mi pomohlo toto sérum poradila mi ho kaderníčka

kiwi3
27. dec 2021

@buzz5 po porode sa hormony upravia sami, takze by ti asi pomohlo hocico 😉

buzz5
27. dec 2021

@kiwi3 super ze si poradila niečo na tie vlasy fakt 😁

kiwi3
27. dec 2021

@buzz5 nebudem radit somariny, ked nic v skutocnosti neucinkuje, vacsinou je to len lahke vytlkanie penazi z nestastnikov. jediny preparat, ktory ma vedecky preukazane vysledky, je minoxidil, ale treba ho brat do konca zivota.

kiwi3
27. dec 2021

@bajachalupka inak chod napriklad za koznou. ta by ta mala poposielat na rozne vysetrenia, mozes mat v tele napriklad nejaky zapal, ktory to sposobuje

amelie2017
27. dec 2021

@kiwi3 moze byt aj nemusi. Po prvom porode mi vlasy padali asi mesiac, len o nieco viac ako normalne. Teraz po druhom mi padaju uz vyse 2 mesiacov, ale priserne. Uz som o viac ako polku vlasov prisla. Prvy mesiac som to neriesila, ze vsak to prejde. Ale ked sa to stupnovalo, uz som musela nasadit vyzivove doplny a sampony. Uz sa to trosku spomalilo, neviem ci vdaka tomu, alebo by to preslo same, ale uz som sa na to nemohla necinne prizerat. Keby som nemala take huste vlasy, uz by som bola plesata.

amelie2017
27. dec 2021

Toto a este viac som mala kazde 3 dni, plus byt plny vlasov. Kazdy den som vysavala a aj tak stale vsade chumace vlasov. Lenze ja som mala problem s hyperlaktaciou, vsetky vitaminy vsetko slo do mlieka, padaju vlasy, bolia ma klby. Takze nie vzdy to prejde same.

anickaaa6aaa
27. dec 2021

@amelie2017 fuha tak toto je ozaj dost. Inak autorke poradim len vitamíny na vlasy z lekarne. S tym nic nepokazis. Pripadne ako je pisane vyššie ist za koznou.

katren
27. dec 2021

@bajachalupka mne po covide tiez velmi padali, nie tak ako
@amelie2017 ale taka polovica urcite.....ja som brala toto
https://www.luxusnivlasy.cz/bojovnikzavlasykras...
a k tomu mezohair kura https://www.envytherapy.com/cz/produkty/kits/me...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domiklik
27. dec 2021

@bajachalupka moja kura:
Biotin
Zinok (zinkorot)
Selen
Vitamín E
Voda do vlasov na miešaná v lekarni
Tabletky (ani pánboh netuší co to je) tiež z lekárne na predpis
Po vysadení antikoncepcie, po porode vlasy vypadávajú, to je normálne, len je potrebné aby sa na vlasové korienky pozrel odborník, zhodnotil v akom sú stave a podla toho nasadil liečbu...

desore
27. dec 2021

@kiwi3 Zbytocne sa namahas, ja som tolko zien na mk poslala trichologovi a ani nepodakovali. Jediny odbornik na vlasy a pokozku vo vlasoch.
Nech si nadalej radia "ucinne sera", ony budu plesate, my nie.😉

bajachalupka
autor
28. dec 2021

Ďakujem dievčatá určite vyskúšam 🥰

zuzkamen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz