Vypadávanie vlasov po pôrode. Poradíte mi niečo účinné?

tobnuf
16. apr 2016

Ahojte viem ze to bolo X-krát rozoberané.. ale strašne mi vypadávaju vlasy po pôrode. Prosím poradťe niečo účinné čo naozaj pomáha a je aj cenovo dostupné.. Ďakujem

orchidea123
16. apr 2016

Vypadavanie vlasov po porode je normalna reakcia hormonov myslim si ze to ma kazda ...Neboj sa dorastu skus si kupit sampon Nizoral v lekarni urcite pomoze nestresuj ak sa da trosku ak pooddychuj a hlavne vyzivnu stravu vela stastia neboj dorastu...

gir
16. apr 2016

Kofeínovy šampón, mne veľmi pomáha, stojí cca 7 eur 🙂

qwertxy
16. apr 2016

Ja mam tiež kofeinovy prípravok, ale v ampulkach - vtieram do pokožky a funguje, ani som tomu nechcela veriť, aj nové vlásky mi začali rast. Je to značka revalid tonic.

bubula_007
16. apr 2016

Je to úplne normálny jav, aj keď to nemá každá žena. Mne padali vlasy strašne po oboch pôrodoch, pomohli mi vitamíny Forcapil a tiež som si kúpila v lekárni ricínový olej, cca 1,5 dcl stojí asi 3 eurá, to som si vmasírovala do pokožky hlavy a krásne to pomáha, predtým som si myslela, že budem úplne plešatá a teraz mi ešte stále dorastajú nové a nové vlasy.

laskominka55
16. apr 2016

Ten istý proces som mala aj ja - pomohli Victoria beauty Keratin ampule pre posilnenie vlasov a výživová trojkombinácia Zinok-Horčík a Vápník

anaka
16. apr 2016

Vitaj v klube.😁 Aj u mňa intenzívne vypadavanie po porodoch, cca pol roka. Po poslednom porode mi ,,odisla,, stitna zlaza, po nasadeni liekov sa to vypadavanie stabilizovalo. Takže nie je od veci skontrolovať funkciu stitnej zlazy.
Kadernicka mi odporucila nedávno tento prípravok, este som nekupila.
http://www.chinin.sk/chinin-sk/Sampon-CHININ-d5...
Drzim palce, aby sa Ti to cim skôr zlepsilo!😉

alcahelca
16. apr 2016

mne po druhom pôrode vypadávali doslova chumáče vlasov - stačilo ak som si prešla iba prstami a mala som normálne guču vlasov v ruke ....čo už bolo moc a nakoniec za to mohla štítna žľaza - prestala fungovať ☹

ektherese8
16. apr 2016

sampon Nioxin da sa cez net objednat

jankad1
16. apr 2016

Melasa.Da sa kupit v lekarni.

milamil
16. apr 2016
Používateľ milamil je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.

Kapucinka je dobra na tento problem

janinah
16. apr 2016

zinok,ale treba brať 3 mes.kým zbadáš účinok

kali23
16. apr 2016

Zelezo + vit.C doplnit 😉
Co ma vypadnut, to aj vypadne, zastavit sa to neda, ale roznymi pripravkami a pravidelnym masirovanim pokozky sa da zrychlit rast novych vlasov 😉
A samozrejme zdrava strava bohata na vsetko 🙂

adeli79
18. apr 2016

Netreba zabudnut na selen + Aloe Jojiba sampon je super. Ale je pravda, ze po porode to vypadavanie vlasov je bezne.

martina772
18. apr 2016

Lopuchovy olej - užívať vnutorne a ricinovy olej - natierať na vlasy.. Do 2 týždňov prestali padať + rastu mi nové vlasy 🙂 žiadna chemia