Vypadávanie vlasov po pôrode

bobik87
18. aug 2022

prosim Vas o radu co mam skusit na obnovu vlasov po porode? osvedcene babske recepty?

zuzana2299
18. aug 2022

@bobik87 Tak vypadávat ti musia prestať same. Ja som používala Milvu šampón aj chininovu vodu v spreji a vlasov mam teraz nových až až. Len nie každému ten šampón sadne. Každopádne mne naozaj pomohol.

7ammy7
18. aug 2022

@bobik87 pomôže len čas. Mne po druhom pôrode padali doslova po prameňoch. Niekedy už mi bolo do plaču pri umývaní vlasov. Skúsila som výživové doplnky, šampóny, masky, vodičky - nič nezabralo, zbytočne vyhodené peniaze. Po roku a pol sa padanie zmiernilo a teraz po 2,5 mam. Plnú hlavu nových vlasov a po vypadavani ani stopy. Treba len vydržať

janka_266
18. aug 2022

@bobik87 prečkať, a potom prežiť to druhé obdobie, keď zrazu rastu spať a človek má ofinu, aj keď nechce 😃

amelia89
18. aug 2022

Mam 2 rocneho a 3 mesacneho syna. Po prvom mi vypadlo neskutocne mnozstvo vlasov - nepomohlo nic to je proste hormonalna zakezitost, pred porodom druheho uz mi vsetko dorastlo ale mam tak miliardu “baby hair” a teraz uz zase padaju hufom cize to je proste mega peklo. ale viem ze len čas pomohol 😫

euka210
18. aug 2022

@bobik87 su to hormony, len cas

miruska2241
22. aug 2022

@bobik87 nuž mne začali ako bláznivé vypadavat 3 mesiace po pôrode.. Nasadila som si kolagen a behom mesiaca sa to oveľa zlepšilo.. Tazko povedať či vďaka nemu alebo prirodzene