Vypadávanie vlasov po farbení

rebecca789
16. feb 2022

Ahojte ženy vedeli by ste mi poradiť aby mi nepadalo toľko vlasov? Dávam sa už tri roky farbiť na hnedú farbu..po poslednom farbení mi začali strašne padať vlasy hlavne keď sa češem. Neviete čo by pomohlo? Ďakujem vopred za radu. Predtým mi nikdy vlasy nepadali..nie teda tak veľa ako teraz

ciernysokol
16. feb 2022

@rebecca789 mne sa dialo to iste. Nepomohlo nic. Iba vysadit farbu. Teraz farbim hennou.

vitacalcin
16. feb 2022

@ciernysokol a ak farbíš hennou, prekryje ti šediny, ďakujem

ciernysokol
17. feb 2022

@vitacalcin ano. Nemam vsetky sedive. Ked zafarbim, sedive su trochu svetlejsie, ale vyzera to pekne a prirodzene. ked zafarbim o mesiac zas, rozdiel uz nevidno. Dvojfazovo nefarbim. Hennou farbim uz 5 rokov, lebo mi ozaj padali. Nikdy som sa uz k chemickej farbe nevratila. Treba ale kupit kvalitnu, nie z drogerie. Ja mam hennu khadi, ale citala som aj o nejakej dalsej, ze je tiez dobra.

zuzzuzi909
17. feb 2022

@vitacalcin prekryje aj sediny. Ale teda prve to farbenie este nie uplne, budu tie sive vlasy take blede hnede, ale ked viackrat si budes farbit, tak budu rovnake ako ostatne a je to ovela setrnejsie k vlasom.

vitacalcin
17. feb 2022

@zuzzuzi909 ďakujem za odpoveď, prosím ťa, kde kupuješ hennu a čo to stojí? Ďakujem.

vitacalcin
17. feb 2022

@ciernysokol ďakujem za odpoveď, prosím ťa, kde kupuješ hennu a čo to stojí?

ciernysokol
17. feb 2022

Cez internet alebo v takych obchodikoch-zoznam je na nete. Stoji okolo 10 euro, mam ju asi na 6 krat, lebo farbim len odrastene, nie po celej dlzke.

lenii23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz