Vypadávanie vlasov po Covide-19

vikinka128
14. mar 2022

Baby prosím .. mam polovicu vlasov z toho čo pred koronou.. zaberá na to niečo? :(

asia83
14. mar 2022

@vikinka128 Skúste vodičku od firmy Milva. Mne pomáha.

amiaja
14. mar 2022

@vikinka128 ja som brala biosil plus
Je to len obdobie. Ako to prislo tak to aj odislo.
Casom vlasy prestali padat a zacali rast nove.

dadus841
14. mar 2022

Ahoj aj ja som mala v decembri covid a mam ten isty problem kupila som si vlasove hnojivo a aj tabletky ale zatial ziadne zlepsenie nevidno :(

inuskaj
14. mar 2022

ahoj, mne tiez vypadavali vlasy po covide, uzivala som Methionin 500 od firmy Fagron, pomohlo, predtym som uzivala iba vitaminy ako zinok, kremik, ... nic nepomohlo.

renata1405
14. mar 2022

@dadus841 prosim ta kolko po chorobe ti zacali padat vlasy a aky priebeh covidu si mala?

dadus841
14. mar 2022

@renata1405 v decembri som mala covid a od februara mi zacali padat vlasy co ja som mavala huste vlasy tak teraz su strasne aj redsie uz ich mam

dadus841
14. mar 2022

@renata1405 prvy priznak som mala taky ze som sa rano zobudila a strasne ma bolelo cele telo ledva som sa hybala a potom mi zacali horucky tie som mala asi 4 dni vkuse na chvilku sa mi ich podarilo zrazit ale potom mi zasa stupli a zima mi bola strasna a na 2 dni som stratila chut aj cuch

renata1405
14. mar 2022

@dadus841 tak sa mam naco tesit

petuska123
14. mar 2022

@vikinka128 presne toto isté teraz ja riešim som 3 mesiac po covide.a nenormálne mi vypadávajú celé pramene vlasov vo štvrtok idem na krvné testy a podľa toho sa rozhodne čii ďalej okrem tohto problému mám aj problém s menštruáciou chodí mi hocijako

mariavasik
14. mar 2022

ja som to mala tiez po covide,kožná mi vypisala alpicort f a 25mg zinok.

melonik7
14. mar 2022

@dadus841 aj ja tak presne..v decembri covid a od februara hrozne padanie :( mam stres uz si aj vlasy zmyt, ked vidim ako idu dole

petuska123
14. mar 2022

@melonik7 aj dačo užívaš ?vitamíny? Dáky šampón?

petuska123
14. mar 2022

@melonik7 a ešte ma aj hlava svrbi

melonik7
14. mar 2022

@petuska123 fòrcapil (3mes.kura), zatial mi vzdy velmi pomohol, dufam ze aj teraz + tonik forcapil na vtieranie do pokozky

peter4034
14. mar 2022

@vikinka128 Keď chcete ozvite sa mi na FB Zdravie na dosah s LR. Mne výrobky, ktoré sú odskúšané aj na tento problém a vlasy začali osobám po covide riadne rast znova 🙂

zuz_ka
15. mar 2022

@vikinka128 kožná my odporučila Minorgu 5%, vlasy my brutálne padali, boli všade, upozornila má až sa nezľaknem že my môžu vypadávať zo začiatku viac, zľakla som sa až som plakala, tie chumáče vlasov keď som sa česala to bola katastrofa, nejako šesť týždňov od začiatku používania sa to zrazu ustálilo, vidno že my rastú aj nové vlasy a padajú len minimálne takže mne to dosť pomohlo

renata1405
21. apr 2022

@vikinka128 prosim ta ako si na tom s tym padanim ako som predpokladala zacali aj mne priserne padat by ma zaujimalo ci ti teda este padaju

renata1405
21. apr 2022

@melonik7 este ti padaju ci to uz prestalo? Nervy mam uz v prdeli aj ja z toho padania aj pred tym padali ale toto je uz nonsens. Na psychiatriu

melonik7
21. apr 2022

@renata1405 lepsie..forcapil uzivam ako som pisala a toto mi kamosky poradili..sa mi zda ze rastu take nove vlasky

peter4034
25. apr 2022

@renata1405 ak chcete naozaj zastaviť vypadávanie vlasov viem vám v tom pomôcť. Produkt odskúšaný na mnohých klientoch. Aj teraz mám jedného pána, ktorému po chorobe vypadali všetky vlasy a už mu rastu naspäť. FB skupina Zdravie na dosah s LR

renata1405
25. apr 2022

@peter4034 ak myslite ten l recapin ci ako sa to vola tak to som uz mala lebo mne vlasy vypadavaju vo velkom mnozstve uz davno ale teraz po covide este viac no zistili mi aj znizenu cinnost stitnej zlazy tak snad po nastaveni liecby to bude lepsie.

gabrielachochulka
25. apr 2022

@zuz_ka ahoj, ta minorga ti teda pomohla, ja dlhodobejsie nad nou rozmyslam, len v recenziach pisu, ze po vysadeni je to vsetko naspat, napis pls tvoju skusenost

zuz_ka
25. apr 2022

@gabrielachochulka no nepoužívam ju vyše mesiaca hoci ju ešte mám ale zatiaľ som si nevšimla že by my viac padali tak dufam že to tak aj ostane

peter4034
26. apr 2022

@renata1405 mali ste recapin od LR partnera alebo ste si to kúpili cez o internet, pretože ako LR partner mám prístup aj k lekárom a môže vám pomôcť, teraz som mal klienta, ktorému vlasy rastú naspäť a tiež bol po ťažkej chorobe. Nakoľko ste po covide a máte aj iné problému tak vám nebudú stačiť len prípravky na vlasy ale musíte aj zvnitra dať veci do poriadku

ailiba
26. apr 2022

@vikinka128 moja mamka ma to iste a tiez jej nic nepomaha. Ono sa to asi casom samo upravi. Vlasy su nadlho.

katariinka
22. jún 2022

@vikinka128
Ahoj, zaujimalo by ma ci si uzivala Isoprinosine pocas liecby a ak ano ako dlho? Ja sa prave liecim na covid a zacala som ho uzivat...no kedze su to chemoterapeutika obavam sa neziaducich ucinkov....
Mozno sa velmi mylim ale podla mna aj z toho mozu tak brutalne padat vlasy...

vikinka128
autor
22. jún 2022

@katariinka ja konkrétne nie. Mamina napríklad áno a jej vlasy vôbec nepadali - ani nepadajú.. moje zredli kvalitne ale už je to lepšie.
Používala som prírodnú kozmetiku dixi, umývala v studenšej vode + vlasové tonikum dixi.. je to lepšie, oveľa

katariinka
22. jún 2022

@vikinka128 vdaka, tak zrejme je to u kazdeho individualne...

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cajchana
20. júl 2022

Ono je velmi tazko povedat, co niektore taketo veci sposobuje a na co vsetko moze mat dosah samotny covid. U mnohych to moze byt len tak povediac zhoda nahod