Vypadávanie vlasov

vikikiikuussyyqaa
28. mar 2023

Baby prosím vás neviete mi prosím poradit čo zaberá na vipadávani vlasov kupila som si vlasové hnojivoo nemáte stým dakto dobré skusenosti prosím poradťe mi Ďakujem<3

ildiko36
28. mar 2023

@vikikiikuussyyqaa v prvom rade treba najsť príčinu, treba odber krvi na štítnu žľazu a na železo.
Čo si písala nemam skúsenosti, ale som daaký čas používala šampón Plantur 39, to mi pomohol

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
palculienka40
28. mar 2023

@vikikiikuussyyqaa kremik treba uzivat.

dididudu
28. mar 2023

Obyčajný Lopúchovy šampón od Alpy tak isto aj tá vodička a ešte aj dixi ampulky.. mne padali vlasy tak že som mala až plesiny plus som brala zinok do mesiaca mi prestali tak extrémne padať vlasy a do ďalšieho mesiaca mi už padali len bezne pár vlasov pri rozcesavani sa

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simmka37
29. mar 2023

Mne veľmi padali vlasy celé roky. Dostala som sa do stavu, kedy keď sa postavím v kúpelni pod svetlo, vidím si pokožku a to ma už vydesilo. Určite padajú viac aj preto, že ich farbím každý mesiac. Skúšala som jesť orechy a všetky tie vitamíny, ktoré sa odporúčajú jesť v čerstvej forme, ale nepomohlo. Po pôrode mi pomohol Forcapil. Pred 3 mesiacmi som ho kúpila znovu a pomohlo. Trvalo to dosť dlho, lebo zlepšenie vidím posledné dva týždne,ale musím povedať, že padanie takmer úplne zmizlo. Je to vidno na kefe, na zemi v kúpelni, či keď si len tak prejde rukou po vlasoch. Nikde nič. Skúste, možno pomôže.