Vypadávanie vlasov

liwinka9
27. okt 2022

Dobrý večer,prosím vie mi niekto poradiť niečo na vipadavanie vlasov? neviem čo si na ne už mám dať už ich mam uplne riedke .

pribinak
27. okt 2022

@liwinka9 smer kožné a endokrinologia

liwinka9
autor
27. okt 2022

@pribinak prečo kožne? To ma nenapadlo

pribinak
27. okt 2022

@liwinka9 pozrie pokožku hlavy, posúdi kvalitu vlasov, odporučí lieky či tinkturu
Môže vziat krv na krvny obraz

viera1107
27. okt 2022

@liwinka9 ahoj, príčin môže byť ozaj veľa od stresu, nedostatku vitamínov až po rôzne zdravotné problémy.. Ak ti veľmi padajú choď k lekárovi, za to nič nedáš.. Mne napríklad padajú viac keď som dlho vo veľkom strese a tiež mi veľmi padali keď som sa farbila..

ivanak49
27. okt 2022

Kožné a endokrinológia..... Ja som toto mala po pôrode hneď ze ved to je z pôrodu nanoniec to bola štítna..... A známa ta po chodila všetko možné až posledné išla na kožné a bingo dávali jej nejaké ampulky a pomohlo..... Viac menej je to vždy asi zdravie no môže to byť aj len stres... Treba vyliečiť postupne všetko určite choďte k lekárovi a nenechajte sa odbiť že vás pošlú domov len s vitamínmi

liwinka9
autor
27. okt 2022

Dobre tak pojdem na to kožne dakujem za rady

dominika1922
27. okt 2022

@liwinka9 trichologia. U kožnej som bola a len mi na sekundu pozrela do vlasov a hneď kortikoidy. Nepomohlo. Až trichologička pomohla

majkabambulik
27. okt 2022

riedke mam aj ja, kozny mi akurat tak povedal, ze vidi, ze mi rastu mlade vlasky, tak to mam geneticky danne, takze si farbim na blond a potom to az tak nevidno ake su riedke vlasy- pokozka hlavy je tiez svetla, tak to splyva