Vypadávajúce vlasy po pôrode

5. júl 2022

Ahojte,potrebujem radu..moja malá, mala včera pol roka..A začali mi extrémne padať vlasy už asi od 4mesiaca, skúšala som aj vodičku lopuchovu,zabralo dovtedy dokedy som ju neprestala používať..A dnes večer som skoro až odpadla ,keď som pozrela na vlasy a tam taka asi 5cm plesiny..😪 pričom som mala krásne husté vlasy a teraz toto? Je mi až do plaču z toho..kožná mi iba povedala že vydržať, hormóny po pôrode..ale až takto? Už ani neviem čo dávať..mam problém už rok zo štítnou, ale to mam liečene, zlepšuje sa to...len tie vlasy po pôrode, no je mi až do plaču,že už sa bojím až ráno zacesat..

ckatka
5. júl 2022

Je to dosť časté. Mne pomohol kolagén s vitamínmi od werbey....dvojité dávky...hlavne kojenim sa veľmi vyčerpávame ani nevieme....

elanor
5. júl 2022

to chce hlavne cas. Ako to prislo, tak to aj odide, same. Netreba ziadne predzene somariny.
Je to normalny jav, a treba len vydrzat.

riskoh
5. júl 2022

Tiež som takto bojovala po pôrode plus štítna,žiaľ aj keď sú výsledky štítnej ok sú obd.ked vlasy padajú aj tak,no aspoň sa mi už nerobia holé miesta....mne pomáha skrátiť vlasy,nestahovat gumičkou,vitamíny biotin,parusan šampón plus tonikum....

autor
6. júl 2022

@ckatka
@elanor
@riskoh
Tak nejak to vyzerá...je to strašné, a pre mňa deprimujuce lebo som mala husté vlasy, dlhé,..A teraz toto 😪😔

riskoh
6. júl 2022

Ja som to mala v horšom stave,ale teda to bolo aj tým,že husté vlasy som nemala nikdy a keď ešte aj z toho ničoho to nič vypadne ,tak je to des....ale je to už 2roky stabilizované a akonáhle vidim,že začínajú padať hneď kupujem tie produkty,čo mi pomáhajú....

renata1405
6. júl 2022

Neboj po case sa to upravi a budu mat hustotu ako pred tym treba len vydrzat

autor
6. júl 2022

@riskoh
@renata1405
A to až také hole miesta bez vlasov ste mali na hlave ako ja? 😪 na pravej strane je to také menšie ale na ľavej ešte väčšie..dávam si lopuchovu vodu,zihlavove odvahy,šampón revalid ,tak dúfam ze to aspoň trochu pomôže

riskoh
7. júl 2022

Áno ,mala som holé miesta v hlave

renata1405
7. júl 2022

Ja som mala v strede hlavy plesinu presvitala mi koza. Potom som mala riadne huste vlasy ako pred tym. Teraz mi padaju zas ale to uz zo staroby.