Vypadané kruhy vlasov na hlave 6 mesiacov po pôrode.

kaja366
6. jan 2020

Ahojte, som 6 mesiacov po porode, asi 3 mesiace po mi zacali padat vlasy. Viem, ze je to sposobene hormonmi, lenze mne vypadali doslova kruhy. Mam na hlave 4 kruhy vypadanych vlasov, kde mam len holu kozu a zatial tam nic nerastie. Mam preto obavy, ci to je v poriadku alebo uz tu ide o nieco ine, kedze vlasy nevypadali rovnomerne. Mali ste aj vy nieco podobne? K akemu lekarovi ist? Dakujem za rady

marinecka95
6. jan 2020

@kaja366 ja som to mala ako dieťa. Vypadávali tiež kruhy vlasov. Chodila som ku kožnej lekárke - miesto mi ošetrovala ale už si nepamätám čím

pininka1
6. jan 2020

Určite by som išla ku koznej. Aj mne došla padali ale.hole miesta mi neostali

tosomja
6. jan 2020

Skus pozriet "alopecia"

maj98
6. jan 2020

Ja som tiež zhruba dva mesiace po pôrode začala ,,plznut,, a tiež mi tak padali vlasy že som mala plesiny. Také depky som mala že strach..upravilo sa to asi až po roku. Teraz som dva roky po pôrode a mám naspäť dorastene vlasy len som musela ostrihať na kratsie lebo som mala dĺžku vlasov všade inú..

neluskas
7. jan 2020

@kaja366 ahoj, s vypadavanim vlasov mam tiez osobne skúsenosti. tento problém nestaci riesit len povrchovo, ale aj vnutorne. doplnit potrebne vitaminy a minerály a samozrejme zmena samponu. ja som si to poriesila prirodnymi produktami a konecne mi prestali padat vlasy, maju objem, nemastneju mi. ak by si potrebovala poradit, tak mi kľudne napíš

salonka22
7. jan 2020

Pozri si alopecia areata, ale neboj sa, zvykne to po case dorast. Urcite chod za koznou, da ti na to nejaky roztok, nech to stimuluje pokozku.

mama80
23. jan 2020

@neluskas ahoj, aj ja potrebujem poradit, mam ten isty problem :(

neluskas
23. jan 2020

@mama80 pisem ti