Výmena bedrového kĺbu

19. apr 2023

Dobrý večer poprosím realne skusenosti s vymenou klbu, zaujíma ma obdobie ,po' hlavne dĺžka nosenia barlí, kedže na nete je všeličo, poprípade mesiac výmeny, ja idem v júni, ďakujem pekne

chiarinka
19. apr 2023

ahoj, moja mama bola na výmene v novembri, na 4 deň ju prepustili, vysoké barle nosila 6 týždňov, francúzske ďalších 6 týždňov , potom kúpele, po kúpeľoch chodí akoby ani nebola na operácii, bolesti ustali. Po operácii doma cvičila cviky,kt. jej odporučili v nemocnici, zvládala to v pohode, má 65 rokov

autor
19. apr 2023

@chiarinka dakujem krasne...a to sa da vydrzat 3 mesiace s barlami? Mam aj deti...zacinam sa bat

chiarinka
19. apr 2023

koľko máš rokov? zo začiatku Ti bude musieť niekto pomôcť, mama to zvládala v pohode, ale pomáhala som jej, prvých 6 týždňov je to ťažšie , potom to ide, len musíš dodržiavať rady lekára, aby si niečo neuponáhľala

simca06022011
19. apr 2023

no tak budes musiet vydrzat, vacsinou sa vtedy pomaha cloveku, inak to nejde.

autor
19. apr 2023

@chiarinka mam 41 rokov...kamaratka mala barle 5 tyzdnov...ale vasa mamka je starsia, mozno je to vekom

autor
19. apr 2023

@simca06022011 aj vam menili?

chiarinka
19. apr 2023

môže byť, držím palce, všetko bude OK, hlavne bolesti ustúpia

julovka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
19. apr 2023

nie nemenili, ale vela zenam okolo mna ano. Vo vysom veku. Ale to nie je trhanie zuba, musi sa to dobre zahojit, setrit, postupne zatazovat.. , cize urcite nie ze sa rozhodnes ze barle prec a hotovo. Predpokladam, ze rehabky a pod budes musiet absolvovat. A o vsetkom co a ako ta urcite informuju 🙂

autor
19. apr 2023

@chiarinka dakujem krasne 🙂

autor
19. apr 2023

@julovka8 ano uvidim..
Lebo vidim ze kazdu to ma inak, dakujem

zefyra
20. apr 2023

Manžel bol pred rokmi v Brne, tak mu to dobre spravili, že po 8 týždňoch bol naspäť v práci. Tu u nás v SI mu tvrdili že bude doma tak rok.

autor
20. apr 2023

@zefyra ďakujem pekne 🙂 ano ratala som 2 mesiace, plus mínus..