Vydretá koža - mám nadváhu a spodné brucho

29. nov 2020

Ahojte...prosím poraďte mi čo si mám dať na vydretú kožu...mám nadváhu a spodné brucho... veľký previs a problém je ten že koža mi už na oboch stehnách a aj v lone sa šúcha až do živého...umývam to (repík, harmanček) nato dávam mastičky z lekárne, detský zásyp už som skúšala aj hojivý zázrak z Oriflame.. nič nepomohlo...prosím, ktoré s tým máte problém čo ešte skúsiť..rady schudnúť... O tých viem...pýtam sa na iné... ďakujem...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
29. nov 2020

Skusenost s tym nemam, ale podla mna detsky puder alebo zasyp s aktivnym striebrom. Ten puder si davam v horucavach ak mam podprsenku zo syntetickych materialov, moja pokozka na to velmi zle reaguje, ale cisto bavlnena zas tak dobre nesedi, taku si davam len na doma.

evaemah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciannka83
29. nov 2020

Vyliecit a potom skuste tuhy antiperspirant nanasat na miesta, ktore sa otieraju. Ja mam silnejsie stehna a nechceli by ste ich vidiet, ked su osuchane. V lete pod suknu na stehna ouzivam tuhy antiprspirant. Miesto sa potom nepoti a miesto trenia sa to smyka😅

ernina
29. nov 2020

ja sice tento problem nemam, ja by som za ranu nedavala antipespirant obsahuju parfem ešte viac by draždilo kožu...môj názor
detsky puder Aviril by mohol zabrat , používam v lete pod prsia kedže ich mam dost velke a tiež pod pazuchy.....
skusila by som aj krem na zapareniny detsky sudocrem

nerya
29. nov 2020

Poskladať nejakou látkou, prípadne dlhé tielko, aby dochádzalo k treniu čo najmenej. Ja síce na Tom nie som až tak, ale keď sedím niekedy a nemám podprsenku napríklad, tiež si tak tričko natiahnem a podlozim pod prsia, a pod brucho tiež dolu podlozim, čiže by som sa snažila poliecit kožné veci ako spomínali baby vyššie a potom sa snažiť čo najviac vyhnúť treniu a voliť vhodné oblečenie, prípadne extra vrstvy 😉

matabb73
29. nov 2020

Skús detskú rybaciu masť, co sa pouziva na zapareniny. Mne sa robia v lete pod prsiami a pomáha mi to. Dcére tým kožná liečila veľké kožná rany, čo mala po kiahňach. Sama som bola prekvapená ako pekne regeneruje kožu. Potom ešte existuje masť Yalugen so striebrom a kyselinou hyauronovou, ale ta je na predpis. Pouziva sa aj na liečenie bercových vredov. Ta je tiež veľmi dobrá. Potláča aj zápal na koži, aj pomáha vytvárať novú kožu.