Vyčerpanie tela po chorobe

25. júl 2024

Zdravim poprosil by som o radu je tyzden od kedy som dijedol antibiotika mam slabu imunitu uzivam imunor a mam problem ze mam strasne slabe telo zacne ma triast neviem sa udrzat na nohach bolia ma navaly tepla musim sediet kym to neprejde aj dve hodiny pracujem na stavbe. Moze byt toto prejav vycerpaneho tela po tych antibiotikach a koli tej slabej imunite ? Zelezo mam v poriadku crp tie. Vie mi dakto poradit dakujem

markusrasford
25. júl 2024

To od antiobiotik nebude skus navštíviť neurologa

autor
25. júl 2024

Chodim ale nic nenasli takze neviem lebo to som este nemal mam to poslednych 5 dni

autor
25. júl 2024

Netrva to cely den ono to je ze poobede ma to chyti hodinu dve uz na odpadnutie a kym to neposedim nevylezim tak to neprejde a potom pride unava spat

markusrasford
25. júl 2024

Máš nový nález tak by si mala opäť navštíviť lekára

autor
25. júl 2024

No pojdem ak to neprejdeme, z nervoveho povodu mozu aj boliet nohy ruky svaly kosti v nich?

markusrasford
25. júl 2024

Samozrejme ze áno. Mam skúsenosť. Treba všetko povedať doktorke alebo doktorovi

luccija
25. júl 2024

Môžeš byť ešte vysileny po chorobe, teplo...

autor
25. júl 2024

Ano ano som stale vonku a ono ked pracujem 5-6 hodin tak to pride je to hrozne nevladzem stať na nohach, ono to bolo hlavne urcene na uzatvorenie fistuly co som mal a mal som 2x1000mg denne

autor
25. júl 2024

@markusrasford bol som nedavno pretoze mam problemy uz hlava sa mi mota oci rozmazuju pri dlhsej chodzi take nevnimacky okoliteho sveta a dala mi urobit mri mozgu to mam buduci tyzden a este emg a potom sa mam objednat na kontrolu tam sa posunieme dalej

autor
26. júl 2024

@markusrasford mozem sa opytat co si mal v tedy z nervami ked si to mal? Co ti pomohlo ?

markusrasford
26. júl 2024

@autor bol som po operacii všetko so všetkým súvisí ako sa hovorí. Treba ísť k lekárovi

autor
26. júl 2024

Zas mi tak hnusne je slabo, no uvidim kedy mi zas termin daju