Vyberanie nervov zo zuba

30. jún 2023

Caute boli tahanie nervov zo zuba? Boli uz asi 3 mesiace tak jemne … a zacina viacej nakolko tam je plomba tak pocitam ze kaz je hlboko a nervy pojdu von… preto ma zaujima ze ci to boli velmi alebo sa to da vydrzat? Dik

kacena4
30. jún 2023

vsetko sa da vydrzat

unicornlady
30. jún 2023

veď vypýtaš si injekciu proti bolesti a nebudeš cítiť nič

lucia851
30. jún 2023

Keď mi dali injekciu ani som to necitila

mikadooo
30. jún 2023

Štandardne sa zub umŕtvi, keď ti idú ťahať nervy. Ešte som nepočula, že by to robili bez umŕtvenia. Takže nie, mňa nič nebolelo.

autor
30. jún 2023

@lucia851 a bol aj zapal ci nie?

anile12
30. jún 2023

Zubár mi umrtvil a necítila som nič. Na konci povedal ze musel aj vytiahnuť nerv 🤷‍♀️

lahela
30. jún 2023

Ja som to dala aj bez injekcie 🙊

jaga18
30. jún 2023

S injekciou ani neucitis.

hortenziaj
30. jún 2023

@lahela ty si iná kapacita potom :p závidím,ja bez injekcie ani zavrtat do plomby nedam

levandulova111
30. jún 2023

No, mne robili tiež s injekciou... Raz bez injekcie, to som fakt plakala, prežila som, ale neskutočné bolesti.. Potom mi bolo vysvetlené, že keď sa ťahajú nervy a dá sa injekcia, tak to síce nebolí, ale potom vraj áno, keď injekcia prestane fungovať a zas keď sa robia nervy bez injekcie, že to bolí ako šľak, ale potom to prejde a je to ok... Ja si to síce nepamätám, či ma niečo bolelo po odznení injekcie, ale na bolesť vyberania nervov bez nej nikdy nezabudnem 🙈

lahela
30. jún 2023

@hortenziaj po tom čo mi pri zápale mozgových blán pichali do miechy mám vysoký prah bolesti

lucia851
30. jún 2023

Ano

nikasmile
30. jún 2023

Bez injekcie by som do toho nešla.

janka1011
30. jún 2023

Ale veď pri takomto zákroku každý normálny zubár automaticky pichá injekciu...

nmld
1. júl 2023

Tento tyzden mi to zubar robil, s lokalnym umrtvenim, ani sa nepytal, ci ano alebo nie, ved sa v tom zube sparal dve hodiny, takze bez jedine ak si masochistka 🙂

autor
1. júl 2023

@nmld a mala si to zapalene? Slebo aky bol dovod tahat nervy?

nmld
1. júl 2023

Slabe pobolievanie zuba, citlivost na teple/studene...po rtg konstatoval, ze je tam zapal a jeden kanalik, ktory uz bol robeny davno, bol urobeny zle...a ze je len otazka casu, kedy sa to cele zhorsi....nechcela som cakat, kym to bude uplne zle