Výber stehov

jakubalek
1. dec 2023

Zdravim som sa stretol stým že lekár my vybral stehy po 6 dňoch rána sa otvorila ako to riešiť

anavixy
1. dec 2023

Späť na chirurgiu.

jakubalek
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakubalek
autor
1. dec 2023

@anavixy Lekár bol odmeraný nevedel ani počítať povedal že to mám dva týždne 🤣 ani sa nepozrel na tú ranu bolo dosť ľudí tak povedal len sestričke vybrať stehy ta vybrala a že už ani nemám chodiť a po chvíli rana otvorená tak neviem dám fotku ako som to mal a ako sa mi to otvorilo a ešte nič

jakubalek
autor
1. dec 2023

@jakubalek takto sa to otvorilo

viestta
1. dec 2023

@jakubalek ist naspat na chirurgiu, nech to znova zasiju

pictbridge
1. dec 2023

Dajú sa síce kúpiť stehy na prelepenie v lekárni ale toto je dosť veľká rana určite to treba znova šiť a pekne sa poďakovať. Neskutočne. Držím palce

anavixy
1. dec 2023

Ak sa ti to otvorilo teraz cerstvo tak mozes ist s tym aj na urgent, neviem odkial si, u nas v malom meste sluzi urgent aj ako chrirugicka ambulancia vecer a cez vikendy/sviatky, takze podla mňoznosti proste treba cim skor to poriesit u chirurga, ak nie dnes, tak urcite zajtra cez den!

patus_2
1. dec 2023

@jakubalek urcite choď na pohotovosť, ale choď do iného mesta,.aby si nenatrafil znova na toho, kto ti takto ruku dogabal....
A čím skôr pôjdeš tým lepšie, pretože rany sa šiju iba do niekoľkých hodín.

jakubalek
autor
1. dec 2023

@pictbridge no keď som niečo povedal tak sestrička že dochtor vie čo má robiť 😀

msnesquik
1. dec 2023

To po 6 dnoch ostalo taketo vobec nezatvorene? Zvlastne

lienka.7
1. dec 2023

@jakubalek jezisi 🤦‍♀️ no opäť zasit. Inak stehy sa vyberajú najskôr po 10 dňoch. Pan lekar bol asi "odbornik"

nykkushka
1. dec 2023

To ako sa ti to otvorilo asi nikto šiť nebude. Škaredá jazva zostane tak či tak. V prvom rade bolo treba vybrať ten dren (asi rukavičkový). To zelené okolo toho je sprejovy chlorofyl? Ten by som utrela, dala nejaké steri stripy a pekne by som sa sťažovala na ordinujuceho Dr, pretože sestra nemá čo vyberať stehy za lenivého lekára. Fotky pred aj po máš

jakubalek
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oslo1
1. dec 2023

Naspat K lekarovi, nech to zalepi, alebo zasije.
6 dni na vyberanie stehov je velmi skoro. Stehy sa vyberaju 10-14 den.

jakubalek
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
1. dec 2023

Hneď na chir.pohotovost.urcite choď teraz.toto stripy nezachránia a hrozí infekcia.

janinah
1. dec 2023

A na daného dr.sa kľudne môžeš sťažovať a nabudúce sa mu oblúkom vyhybaj

jakubalek
autor
1. dec 2023

No bol som na pohotovostnej chir tak krútili hlavami že čo maju stým teraz robiť že mám ísť kuňmu keď to dobabral napísali aj do správy skóre vybratie štichov nešili to už ale zlepili to dokopy kontrola za tyždeň 🙃

janinah
1. dec 2023

@jakubalek tak to nechaj tak zlepené.nenamocit.nebabrat do toho.keby ruka bolela.trhalo v nej tak choď na chir.amb.ale k inému dr.

jakubalek
autor
1. dec 2023

@janinah a keby že boli a trhá v nej tak čo to je

janinah
1. dec 2023

@jakubalek zapal

janinah
1. dec 2023

@jakubalek zapal

jakubalek
autor
1. dec 2023

@janinah Okey ďakujem

nin12345
1. dec 2023

@jakubalek to ti znovu nezasiju uz sa to zapalilo a znovu by sa to otvorilo... najskor by musela byt rana uplne cista. Zial mam s tymto osobnu skusenost..

isis234
1. dec 2023

Napíš sťažnosť na lekára, pridaj foto, aj prefoť z urgentu, čo písal lekár na Dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Pozri na nete, či majú kanceláriu v tvojom okolí. Môžeš i osobne zaniesť, alebo pošli doporučene poštou. Držím palce.