VŠZP - peňaženka zdravia, prehliadky

30. mar 2022

Ahojte, prosím Vás, momentálne mám splnené všetky 3 preventívky - gynekolog bol 20.4.21. Začiatkom apríla idem na dentálnu a chcem si to dať preplatiť - v tom čase spĺňam všetko, bude to posudzované podľa času ošetrenia? Ak to budú schvalovat az o pár mesiacov neskôr, už mi nebude platiť preventívka od gynekologa...? K nemu sa kvoli odcestovaniu dostanem až v zime, budem tam mať časovú medzeru. Neviete poradiť? Ďakujem.

renka30
30. mar 2022

Berie sa do uvahy datum osetrenia, ktore si chces dat preplatit. Minuly tyzden som posielala ziadost o preplatenie nakladov za dentalnu hygienu a strojcek za dceru. Prislo mi potvrdenie, ze ma splnenu zakladnu podmienku a tou su preventivne prehliadky (v najblizsom case bude mat dasiu preventivku u zubara aj pediatra), takze z toho usudzujem, ze podstatne je, ze v case osterenia (resp. podania ziadosti) si mala vsetky preventivky.

x_mery_x
30. mar 2022

Mne zrovna vcera doslo, ze jeden z clenov nesplna podmienky na vyplatenie a tak dali segre termin do konca septembra, aby si urobila preventivku u gynekologa, tak asi potom to az schvalia

mable123
30. mar 2022

Podľa mňa nahraj bločik čím skôr do aplikácie a v podstate by si to mohla spĺňať a ak nespĺňaš, do pár dní Ti odpíšu čo Ti treba. A ak to chceš vedieť presne zavolaj na 0850003003.

autor
30. mar 2022

ďakujem.
Este mi napadlo... nad tym som vobec nepremyslala... mame skupinu v rodine, ale neviem, ci oni splnaju podmienky. Cize v ramci skupiny musia splnit vsetci, aby mne preplatili? V tom pripade som si mala dat mini a nie maxi, čo :/

evica17
30. mar 2022

@renka30 neviem ako to je v tomto pripade, ale sestra ked bola u zubara a nemala prehliadky, si ich dorobila potom a uznali jej to. Cize ja si myslim ze je to v casw posudzovania , ze musis mat preventivky. A ak nemas, mas 3 mesiace ist na ne, od podania ziadosti. Asi takto to ja chapem no.

evica17
30. mar 2022

Nie. Ak mate skupinu, iba ten co ziada musi splnat. Ostatni nemusia mat preventivky, a mozu ti poskytnut cat z tej ich sumy

luliu
30. mar 2022

Ty musíš spĺňať keď ty ziadas

autor
30. mar 2022

Ďakujem krásne dievčatá 🙂

renka30
30. mar 2022

@evica17 ano je to tak, ze mozes si ich dorobit ak ich v case podania ziadosti nemas.