Vred na krku

20. mar 2023

Ahojte baby. Idem za vami s otazkou… Na krku si pozorujem posledných par dni vred, taký 1cmtrovy… je zboku, zozadu, pri vlasovej línii. Je tvrdy, nedá sa vytlačiť, neboli ma, nič z neho netečie a nemá hnisavú hlavičku. Pred par dnami som mala sex s mužom, ktorého som nepoznala, mali sme samozrejme kondom, ale orálny sex bol bez ochrany, čiže sa mohlo čokoľvek preniesť. Aj syfilis, ktorý sa prejavuje takýmito vredmi. Ale na nete píšu, že vredy vznikajú v mieste prenosu infekcie (pošva, ústa, penis) a až po 15-90 dňoch po infikovaní. Takze snáď to nebude ono, snáď len zapálený folikul… :((( Len ma desí, že sa to nedá absolutne vytlačiť, ani prepichnut… Som zufala. Čo myslite? Ďakujem!

zuzka0605
20. mar 2023

ziadna pohl choroba nepanikar...toto sa tvori bez priciny..mala som to tiez raz na krku prave...je to neprijemne a dost dlho trva kym to zmizne.

autor
20. mar 2023

@zuzka0605 lenže ten muz mal tiež na chrbte taký divný útvar, na mieste kde sa ockuje proti tuberkuloze, tak som myslela že z toho… neprikladala som tomu dôležitosť. Ale teraz ma to desí, ale to by sa asi neprejavilo po 4-5 dňoch a ešte na krku vzadu, kde sa to nemalo ako dostať 🙈

zuzka0605
20. mar 2023

podla mna sa zbytocne obavas, je to obycajny vred, ktory moze vzniknut kdekolvek a vylieci sa.je to len estet. neprijemne.

dori92
20. mar 2023

Nebola si prednedávnom prechladnuta? Z popisu by som povedala že 100% uzlina.

autor
20. mar 2023

@dori92 nie, uzlina je niečo úplne iné, toto je vyslovene vred… to spoznam rozdiel medzi vredom a zväčšenou uzlinou. Najmä toto je pri vlasoch takmer, nie vpredu na krku

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elmivelmi
20. mar 2023

no zozen si antibioticku mast,moze sa to zapalit

dilino
20. mar 2023

a nemôžeš dať foto.